Pielęgnacja

Skomentuj jako pierwszy!

Pielęgnacja

Zadbane i zdrowe włosy to atrybut każdej kobiety. Pozwalają błyszczeć w towarzystwie i czuć się pewnie w każdej sytuacji. Dlatego nie wolno nam zapominać o zabiegach pielęgnacyjnych, niezmiernie ważnych dla utrzymania włosów w jaknajlepszej kondycji. Jeśli odpowiednio zadbasz o piękno swojej klientki – bądźpewny, że będzie wracać tylko do Ciebie!

- Nauczymy Cię jak utrzymać włosy klientek w świetnej kondycji, szczególnie tych po zabiegach chemicznych typu rozjaśnianie. Dodatkowo poinstruujemy jak edukować swoich klientów, aby jak najlepiej dbali o swoje włosy w domowym zaciszu.
- Prezentacja wszystkich topowych zabiegów i produktów pielęgnacyjnych marki ARTEGO – seria RAIN DANCE, Diamentowa odbudowa oraz DREAM REPAIR; metody masażu głowy; wybór odpowiedniego zabiegu do danego typu włosów z problemami.
- W szkoleniu może uczestniczyć każdy praktykujący fryzjer, chętny do zdobycia potrzebnej wiedzy w zakresie pielęgnacji włosów.
- Zabierz ze sobą - suszarkę, grzebień, szczotkę płaską oraz okrągła, klipsy płaskie
- Czas trwania szkolenia - do 5 godzin.

Organizator szkolenia zapewnia każdem uzuczestników - salę szkoleniową, produkty artego, modelki, akcesoria do koloryzacji, symboliczny poczęstunek oraz certyfikat poświadczającyudział i ukończenie szkolenia. Wszelkie informacje dotyczące terminów i miejsc najbliższego szkolenia uzyskasz u swojeg Doradcy F L K .

INSTRUKTORZY
KRZYSZTOF PAJOR
DARIUSZ ADAMOWSKI

Najnowsze posty na forum