SZKOLENIA TAHE EXPERIENCE / KOLORYZACJA - GDAŃSK

Skomentuj jako pierwszy!

SZKOLENIA TAHE EXPERIENCE / KOLORYZACJA - GDAŃSK

Marka Tahe zaprasza na szkolenie, które odbędzie się 29 października w studiu szkoleniowym Emporium w Gdańsku przy ulicy Bitwy Oliwskiej 27a.

Szkolenie poprowadzi edukator marki Tahe – Marcel Kaluszkiewicz, który niedawno został uznany przez Magazyn F5 drugim najbardziej utalentowanym fryzjerem w Polsce. Marcel Kaluszkiewicz to fryzjer niebanalny i nieszablonowy – ciągle podąża za nowymi trendami i rozwija swój warsztat. Technicznie jest perfekcjonistą, ale w jego pracy niezwykle ważne jest też niesamowite wyczucie estetyki i poszukiwanie nowatorskich rozwiązań, co uwielbiają jego klientki. Marcel jest doceniany nie tylko w Polsce – przeprowadzał szkolenia na całym świecie – od Ukrainy przez Białoruś, Estonię, Norwegię, Francję i Hiszpanię aż po Meksyk.
W Gdańsku przeprowadzi szkolenie składające się z trzech część:

1. Farby Tahe Lumiere to unikalne trwałe kolory oraz odżywcze, naturalne składniki. Dzięki zaawansowanym technologiom stosowanym w hiszpańskich laboratoriach Tahe, farby tej marki spełnią każde kolorystyczne marzenie, równocześnie wzmacniając i odżywiając włosy.

2. System koloryzacji panelowej Tahe Rondelle to wyjątkowe narzędzie, które pozwala tworzyć niepowtarzalne połączenia kolorów na włosach klientek. Różne możliwości ułożenia oraz połączenia kolorów na włosach z użyciem kół Rondelle gwarantują spektakularne efekty farbowania.

3. Tahe Organic Care to linia nowa linia produktów całkowicie naturalnych i pozbawionych sztucznych ulepszaczy. Z elementów linii można przeprowadzić rytuał idealnie dopasowany do włosów klienta. W skład serii wchodzą szampony, maski, kremy, środki odbudowujące i olejki. Tahe Organic Care, to prawdziwe spa dla włosów.

Podczas szkolenia będzie również okazja na zakup produktów Tahe po niezwykle atrakcyjnych cenach.

Wydarzenie odbędzie się w profesjonalnym studiu fryzjerskim Emporium w Gdańsku przy ulicy Bitwy Oliwskiej 27a.

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia.
Data: 29.10.2017
godzina 10.00 – 17.00

Cena: 50 złotych

KUP BILET ON-LINE

Najnowsze posty na forum