Akademia Selective Professional Polska 2017 - SEMESTR 2

Skomentuj jako pierwszy!

Akademia Selective Professional Polska 2017 - SEMESTR 2

Akademia Selective Professional Polska to dynamiczne miejsce spotkań fryzjerów juz od 13 lat. Regularne szkolenia tematyczne, produktowe oraz pokazy mody stanowią mocne wsparcie fryzjerów pracujących na marce Selective Professional. Pracuje dla nich grupa szkoleniowców profesjonalnie tu bowiem, we Florencji bije serce Akademii.

To tutaj co sezon spotykają sie przedstawiciele lokalnych krajowych Akademii Selective Professional. Dziś jest ich 12 (Florencja-Włochy, Hanower-Niemcy, Madryt-Hiszpania, Seul-Korea, Praga-Czechy, Ateny i Saloniki-Grecja, Istambuł-Turcja, Moskwa i Petersburg - Rosja, Ałmaty -Kazachstan oraz Poznań - Polska).

Szkoleniowcy Akademii Selective Professional Polska: Dyrektor Artystyczny:
Viola Zaczkiewicz, Dyrektor Techniczny: Alicja Ratajewska, technicy: Renata Switała i Iwona Sielska, styliści: Jabbar Charlinski, Krzysztof Syczewski

W TYM SEMESTRZE NASZA AKADEMIE ODWIEDZA GOSCIE SPECJALNI:

PAWEŁ NABRDALIK I NATALIA TOMCZYK – AKADEMIA NABRDALIK, KATOWICE – Założyciel Akademii Paweł Nabrdalik to mistrz w zawodzie fryzjera, wieloletni instruktor Akademii Berendowicz&Kublin, który zdobył doświadczenie szkoląc sie miedzy innymi w Akademii Gabriel, Kinki Academy w Holandii i prestiżowej Akademii Toni&Guy w Londynie. Zapraszamy na specjalny cykl szkoleń ze stylizacji: 10/11 września, 1/2 października i 19/20 listopada oraz zaawansowane szkolenia z koloryzacji: 5/6 listopada i 26/27 listopada.

JASON COLLIER – utalentowany i charyzmatyczny stylista, jeden z najbardziej cenionych w Londynie i środowisku międzynarodowym, zwłaszcza przez projektantów takich jak Tom Ford, Pucci, Vivienne Westwood i Victoria Beckham oraz gwiazdy: Eva Longoria, Justin Timberlake, Damian Lewis, Sienna Miller. Jason od ubiegłego roku podjął stała współprace z marka Selective wprowadzając do włoskiej Akademii powiew angielskiego stylu, sam natomiast decyzje ta podjął na skutek osobistej fascynacji moda włoska.

ALESSANDRA BARATELLA – technik Akademii Selective Professional Italia, na co dzień prowadzi swój salon fryzjerski w Rzymie. Wiedze i doświadczenie w swojej profesji zdobyła głównie podczas wielu szkoleń w prestiżowych Akademiach w Londynie, Mediolanie i w Rzymie.

Organizator szkoleń
Importer produktów Selective Professional Giolli sp. z o.o., tel. 61 8131 947, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.selective.com.pl
Jeśli masz pytania lub chcesz zapisać sie na wybrane szkolenie skontaktuj sie ze swoim przedstawicielem Selective Professional lub zadzwoń: 61 8131 947.

Pokazy 10 września, 1 października, 22 października, 5 listopada, 19 listopada i 26 listopada odbędą sie w Sali Symfonia Hotelu Vivaldi w Poznaniu, ul. Winogrady 9.
Warsztaty 23 października oraz 3 i 4 grudnia odbędą sie w Swarzędzu w Restauracji MIO: ul. Cieszkowskiego 62.
Pozostałe szkolenia odbędą sie w salonie fryzjerskim „U Lindy” ul. Kościuszki 53 w Luboniu.

sel170905

Najnowsze posty na forum