Kongres fryzjerów i wizażystów / INTERNATIONAL STYLISTS CONGRESS 2017

Skomentuj jako pierwszy!

Kongres fryzjerów i wizażystów / INTERNATIONAL STYLISTS CONGRESS 2017

Jesteś profesjonalistą, ale nudzi Cię już codzienna praca w salonie? Marzysz o tym, żeby stworzyć własną kolekcję stylizacji, ale nie wiesz od czego zacząć? Uwielbiasz oglądać modne gazetki i chcesz,  żeby zdjęcia z Twoimi stylizacjami też były w nich publikowane?

W takim razie na Ciebie czeka.

V INTERNATIONAL STYLISTS CONGRESS “ ALL STARS “ GREECE, ATHENSE

Raz na rok w Grecji odbywa się niezwykle wydarzenie mające na celu dać fryzjerom i wizażystom unikatową możliwość w krótkim czasie zobaczyć różne techniki pracy czołowych stylistów fryzur i wizażu z Izraelu,  Rosji,  Francji, Włoch,  Korei i Polski ,  otrzymać ogromną wiedzę,  zapoznać się z nowościami i trendami  branży Beauty,  dotknąć wszystko co ma na imię Fashion ..
Anna Zenkovska koordynatorka oraz Nina Gorluszko organizatorka tego projektu zaprezentują  kilka stylizacji z tegorocznego kongresu.  Piękny body -art oraz fryzury w stylu okładki Fashion zostaną wykonane bezpośrednio na scenie i pozwolą widzom na krótką chwilę zanurzyć się w piękny świat Beauty.

Nina Gorluszko:
- Professor of make-up in Seoul Art College (South Korea)
- Professor of make-up in Seoul Technological College
- Member of International jury DIBF(Daegu International Bodypainting Festival,South Korea)
- Member of the board of the International Federation of Make-up artists and Hair stylists (EU)
- Head of International Stylists Congress (ISC)
- Head of Make-up and Bodypainting School
- Free lancer make-up and bodypainting coach of International Make-up Atelier School since 2000.

Anna Zenkovska:
- stylista fryzur
- współwłaścicielka grupy JURAN ART.
- edukatorka,
- sędzią na międzynarodowych konkursach fryzjerskich,
- mistrzyni Ukrainy
- finalistką mistrzostw świata we fryzjerstwie
- założycielka  Fundacji "International Federation of Make-up artists and Hair stylists" (EU)

W tym roku kongres odbędzie sie w Atenach. W cenie jest zakwaterowanie, śniadanie, seminarium.
- Hotel "Sea View" http://www.hotelseaview.eu
- 8 dni w Atenach w pięknym hotelu + szkolenia od mistrzów klasy międzynarodowej, inspiracje, doświadczenie,  sesje  zdjęciowe
- data 01.10-08.10.2017
- cena  990 euro

Dojazd w zakresie własnym

ISC są to masterklasy i warsztaty światowych wizażystów, fryzjerów,  fotografów, mistrzów bodyart  i nie tylko. Oprócz kameralnie przebiegających masterklasów otrzymujecie fajną rozrywkę i relacje, czerpcie niesamowite inspiracje, dobry humor i super wakacje w czasie kiedy inni pracują.

O kongresie

http://www.juranart.com/hairstudio/content/iisscc

W ramach Kongresu odbywają się seminaria, szkolenia, show-programy, foto sesje. Cel Kongresu to dać możliwość uczestnikom poczuć się dobrze w atmosferze i świecie stylizacji mody, fryzjerstwa i fotografii, a także poznać technikę i nowości znanych mistrzów. Tematem Kongresu jest FASION i wszystko co z nim związane. Celowe audytorium, to młodzi, ambitni styliści, fryzjerzy i fotografowie, którzy pragną oderwać się od szarej rzeczywistości i zacząć tworzyć rzeczy swoje, niesamowicie abstrakcyjne i nowe, wyrażając siebie poprzez zawodowe umiejętności.Takie spotkania są bardzo ważne i dla fryzjerów, i stylistów z dużym zawodowym doświadczeniem, którzy już chcą przekazać swoją wiedzę innym, ale jeszcze nie potrafią skrystalizować swoich pomysłów w całości (makijaż –fryzura -zdjęcie-publikacja). Kongres daje możliwość i jednym, i drugim popracować razem ze znanymi fryzjerami, fotografami i stylistami, stworzyć swoją pierwszą własną kolekcję, którą można później wykorzystać w swoim port folio. Na szczęście wszystko temu sprzyja :  pogoda,  natura,  ludzie. Kongres jest organizowany tak, że uczestnicy maja możliwość nabyć nowe doświadczenia i od razu spróbować ich w praktyce. Na kongresie pracują zawodowe modelki, które wspierają odtworzenie inspiracji zespołu fotograf -stylista-fryzjer. Również uczestnicy mogą wziąć udział w backstage Show-programów FASHION, które odbywają się w ramach Kongresu oraz wyjechać na plenerową foto sesję nad bajecznie piękną zatokę Lindos.

Jak powiedziała jedna z uczestniczek Kongresu: „ Najlepsze jest to, że i wykładowcy, i studenci mieszkają razem w jednym hotelu, chodzą razem do restauracji i na plażę, pracują i odpoczywają też razem, czyli relacje pomiędzy nimi układają się bardzo przyjaźnie, a wymiana doświadczeń trwa prawie całodobowo”.

Zakup biletu

Program Kongresu ISC

Strona kongresu na FB
https://www.facebook.com/International-Stylists-Congress-ISC-318099151552555/

Grupa kongresu na FD
https://www.facebook.com/groups/1241098135981262/

Najnowsze posty na forum