Fotele kosmetyczne do Twojego salonu – 3 powody, by je zakupić

Skomentuj jako pierwszy!

Fotele kosmetyczne do Twojego salonu – 3 powody, by je zakupić

Ładny, funkcjonalny i wygodny fotel kosmetyczny to wartościowa inwestycja. Klienci mogą się odprężyć, a fryzjerom, kosmetologom i innym specjalistom mebel ułatwi wykonywanie zabiegu. Które modele będą doskonałym wyborem, na co zwrócić uwagę? Zobacz, co wyróżnia wyposażenie wysokiej klasy!

  • Do gabinetu kosmetycznego możesz wybrać fotele z regulacją elektryczną lub manualną.
  • Fotel kosmetyczny zwiększa wygodę klientów i poprawia estetykę wystroju w salonie.
  • Skórzana tapicerka jest trwała, a do tego łatwa w utrzymaniu.

Ścinanie, mycie i pielęgnowanie włosów, nakładanie maseczek na twarz, manicure i pedicure, rozmaite masaże – to tylko niektóre z zabiegów kosmetycznych oferowanych przez branżę beauty. Bez względu na typ procedury, należy zadbać o optymalne warunki pracy. Komfortowe fotele kosmetyczne z szerokim zakresem regulacji pozwalają wykonywać mnóstwo czynności przy jednym stanowisku. A przy okazji stanowią reklamę gabinetu i zachęcają, by wejść do środka i oddać się ręce specjalistów i specjalistek.

Elektryczne sterowanie czy fotele hydrauliczne? Obustronny komfort podczas zabiegu

Dobór mechanizmu regulacji wysokości siedziska, kąta nachylenia oparcia fotela, pozycji zagłówka czy podnóżka zależy przede wszystkim od preferencji. Hydraulika wymaga samodzielnej obsługi (pompowania własnoręcznie lub stopą naciskającą pedały) oraz stabilnej blokady. Siłowniki elektryczne obsłużysz za pomocą pilota albo ergonomicznie rozmieszczonych przycisków.

Elegancki fotel dla Klienta wzmocni estetykę salonu kosmetycznego czy fryzjerskiego

Miejsce, w którym dba się o urodę, samo musi wyglądać zachęcająco. W ofercie producentów są dostępne meble w wielu kształtach oraz kolorach. Za najbardziej uniwersalne barwy fotela uważa się czarny, szary, biały i beżowy. Te odcienie sprawdzają się zarówno w aranżacjach dominujących, jak i kontrastowych.

W sklepie czy hurtowni profesjonalnych mebli znajdziesz też fotele kosmetyczne w zestawach. Dopasowane krzesło na kółkach umożliwi sprawne przemieszczanie się wokół obsługiwanej osoby, bez nabijania tysięcy męczących kroków. Przed złożeniem zamówienia upewnij się, że w swoim salonie masz odpowiednio dużo przestrzeni!

Najlepsze fotele kosmetyczne powstają z najwyższej jakości materiałów

Gabinet odwiedzany przez liczną klientelę stoi przed szczególnym wyzwaniem zapewnienia wysokiego poziomu czystości i higieny. Naturalnie salon kosmetyczny wykorzystuje jednorazowe podkładki dla każdej osoby, ale to nie konieczności regularnego czyszczenia. Tapicerka z ekoskóry charakteryzuje się wysoką odpornością na zanieczyszczenia, wilgoć czy środki chemiczne. Nawet po wielu zabiegach dezynfekcyjnych wciąż wygląda jak nowa.

W pełni funkcjonalne fotele kosmetyczne mają szerokie zastosowania. Sprawdzają się nie tylko w salonach piękności, ale też gabinetach lekarskich czy ośrodkach SPA & Wellness. Pozwalają klientom na relaks, a tobie na wygodne wykonywanie zabiegów.

 

Najnowsze posty na forum