3 maszynki fryzjerskie, które warto mieć w swoim salonie!

Skomentuj jako pierwszy!

3 maszynki fryzjerskie, które warto mieć w swoim salonie!
Interesują Cię profesjonalne maszynki do włosów? Świetnie. W tym artykule opisujemy kilka modeli, które zdecydowanie warto mieć w swoim salonie fryzjerskim. Jeśli odpowiednio wykorzystasz ich potencjał, Twoi klienci z pewnością będą zadowoleni. Oto modele godne uwagi!

Profesjonalne maszynki do włosów – Wahl Magic Clip 5 Star Cordless

Wahl Magic Clip 5 Star Cordless to maksymalnie wygodna w użytkowaniu bezprzewodowa profesjonalna maszynka do włosów. Pozwoli Ci ona na długie korzystanie bez konieczności ładowania baterii. Dzięki temu, że jej użytkowanie nie jest ograniczone kablem, możesz z łatwością dotrzeć z nią do wszystkich miejsc na głowie.

Najważniejsze jest jednak to, że zdaniem wielu fryzjerów, jeśli chodzi o profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów, jest to jeden z najlepszych modeli. Starannie dobrane ostrze plus wydajny silnik V5000 tworzą urządzenie, które z powodzeniem można stosować do wszystkich typów włosów. Dodajmy, że wspomniane już ostrze ma wyjątkowo cienkie i krótkie ząbki. Co więcej, maszynka cieniuje włosy bez widocznych granic i nadaje się nawet do bardzo krótkiego cięcia. Przeznaczona jest nie tylko do profesjonalnych salonów, ale także do użytku domowego.

Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosówWahl Senior Cordless

Interesują Cię inne, profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów dla fryzjerów? W takim razie zwróć uwagę na Wahl Senior Cordless. To również bezprzewodowy model, który daje mnóstwo możliwości. Przykładowo pozwala cieniować włosy już od linii skóry. Jest to możliwe dzięki technologii „zero-overlap”.

Co więcej, prezentowana maszynka z powodzeniem nada się do ścinania włosów kręconych, grubych oraz wyjątkowo gęstych. Wyposażona jest w jeden z najpotężniejszych silników, który zapewnia wysoką prędkość ostrza. Pozwala również wygodnie ustawiać dźwignię, przy pomocy kciuka. Dzięki temu nie musisz wymieniać ostrza, aby dopasować w danym momencie odpowiedni dla siebie sposób strzyżenia.

Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów – Gamma Piu Absolute Alpha

Jeśli chodzi o profesjonalne maszynki do włosów, warto bliżej przyjrzeć się także modelowi Gamma Piu Absolute Alpha. Został on stworzony z myślą o potrzebach barberów. Jest to jednocześnie maszynka modułowa, z trzema wymiennymi obudowami w kolorach: srebrnym, złotym oraz różowym. Każda z nich posiada lustrzane, efektowne wykończenie.

We wnętrzu maszynki znajduje się wysokojakościowy silnik rotacyjny, który gwarantuje równą pracę. Ostrze Diamont Like Carbon DLC o szerokości 45 mm zapewnia z kolei możliwość gładkiego strzyżenia. Dodatkowo maszynkę można ładować przez stację dokującą, ale również przez mini USB.

Najnowsze posty na forum