MOSER 1400 FADING EDITION

Skomentuj jako pierwszy!

MOSER 1400 FADING EDITION

Absolutny klasyk i jedna z najsłynniejszych maszynek do strzyżenia na świecie: MOSER 1400. Produkowana od 1962 roku i do dziś gorącym sprzedawcą. Teraz MOSER przepakowuje legendarne urządzenie za pomocą innowacyjnego zestawu zanikających ostrzy, zapewniających płynne zanikanie i doskonałe przejścia między skórą a włosami, które są typowym znakiem rozpoznawczym najlepszych stylów fryzjerskich. Innowacyjny zestaw ostrzy charakteryzuje się wyrafinowaną konstrukcją ostrzy, która pozwala z łatwością tworzyć płynne, aksamitne odcienie.

Specjalna geometria ostrza i płaski kąt umożliwiają bardzo dokładne i szczegółowe cięcia. Co więcej, zintegrowana regulacja długości cięcia MULTICLICK® umożliwia regulację ostrzy w sześciu różnych ustawieniach od 0,5 mm do 2 mm. Ta precyzyjna dokładność oznacza, że ​​wszystkie przejścia mogą być precyzyjnie ustrukturyzowane aż do najmniejszego szczegółu.

Precyzyjnie oszlifowane, w pełni metalowe ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają nie tylko pierwszorzędną jakość i wyjątkową wydajność cięcia; jak wszystkie inne produkty MOSER, jest również „Made in Germany”. Pomimo cięcia przypominającego golenie, ostrze jest miękkie dla skóry i zapobiega zaczerwienieniom. Co więcej, wytrzymała 1400 FADING EDITION imponuje również atrakcyjnym stosunkiem ceny do wydajności i jakością wykonania, podczas gdy solidny silnik z twornikiem oscylacyjnym dopełnia to wszystko, generując potężną wydajność urządzenia. Zakres dostawy 1400 FADING EDITION obejmuje również nasadkę grzebieniową 1,5 mm, olej do urządzeń i szczoteczkę do czyszczenia.

Najnowsze posty na forum