Zestaw WAHL CORDLESS SUPER TAPER & BERET

Skomentuj jako pierwszy!

Zestaw WAHL CORDLESS SUPER TAPER & BERET

Eleganckie czarne wzornictwo i najwyższa wydajność – oto, co otrzymujesz z nowym zestawem WAHL Professional: najlepiej sprzedający się CORDLESS SUPER TAPER i popularny trymer konturowy BERET STEALTH są teraz dostępne w zestawie w miękkim etui. Wysokowydajne narzędzia skierowane są do fryzjerów i fryzjerów, którzy cenią wysoką wydajność, design, doskonałą wydajność cięcia i trwałość. W zestawie znajdują się najwyższej jakości nasadki grzebieniowe o długościach strzyżenia 3, 6, 10 i 13 mm, osłona ostrza, płaski nasadka grzebieniowa do stylizacji, kabel ładujący, szczoteczka do czyszczenia, olejek do konserwacji urządzeń oraz kompaktowa podstawka ładująca do BERET STEALTH. jeśli chcesz zdobyć jeden z tych popularnych zestawów, pospiesz się! Ta nowa kombinacja jest dostępna tylko przez ograniczony czas.

Fajny duet o wysokiej wydajności

Oba urządzenia wyróżnia elegancki, czarny design oraz ogólna wysoka jakość. Tryb akumulatorowy zapewnia wysoki poziom komfortu i elastyczną swobodę podczas strzyżenia włosów – bez uszczerbku dla wydajności strzyżenia, do której jesteś przyzwyczajony. Wyposażony w nowoczesną technologię litowo-jonową, WAHL CORDLESS SUPER TAPER może działać przez imponujące 100 minut po zaledwie 120 minutach ładowania. I nie musisz się nawet martwić, gdy bateria się wyczerpuje, ponieważ przełączenie urządzenia na zasilanie sieciowe w salonie to szybkie i łatwe zadanie. Jego chromowany, precyzyjny zestaw ostrzy ze zintegrowaną regulacją długości cięcia zapewnia najwyższą precyzję i najlepiej nadaje się do mieszania przejść. Za pomocą bocznej dźwigni regulacyjnej zmiana długości cięcia jest szybka i łatwa i nie wymaga skomplikowanego procesu wymiany zestawu ostrzy.

Dokładnie przycinający trymer konturowy WAHL BERET STEALTH zapewnia precyzyjne konturowanie w obrębie brody i linii włosów. Może działać przez imponujące 75 minut już po 60 minutach ładowania. Można go również elastycznie przełączyć na zasilanie sieciowe. Profesjonalne urządzenie przekonuje również niezwykle stylowym, chromowanym zestawem precyzyjnych ostrzy, które można łatwo wyjąć za pomocą systemu szybkiej wymiany. Jest to szczególnie przydatne do szybkiego czyszczenia zestawu ostrzy.

Najnowsze posty na forum

 • F0rger Avatar o jogo

  Ao escolher o escritório de uma casa de apostas, é necessário avaliar a fiabilidade da empresa....

  Ostatni post przez F0rger

 • F0rger Avatar game

  Free spins (free spins) can be obtained in the club in various promotions, they can be credited to...

  Ostatni post przez F0rger

 • Antonio1212e Avatar Nordic walking

  Hi, I wouldn't say your situation is unique in any way, obviously the casinos are using deceptive...

  Ostatni post przez Antonio1212e