Twórz precyzyjne przejścia dzięki nowej edycji MOSER PRIMAT FADING EDITION

Skomentuj jako pierwszy!

Twórz precyzyjne przejścia dzięki nowej edycji MOSER PRIMAT FADING EDITION

MOSER przedstawia profesjonalną maszynkę do strzyżenia włosów PRIMAT w wersji Fading Edition. Wyposażona jest w specjalny zestaw ostrzy, który dzięki funkcji 0-overlap oraz zaawansowanej technologicznie geometrii ustawienia i płaskiemu kątowi jest w stanie ciąć bardzo blisko skóry.

Pozwala to na bezproblemowe tworzenie doskonałych przejść i najwyższej klasy przejść między skórą a włosami. Podczas tworzenia fryzur, to urządzenie robi kluczową różnicę pod względem jakości, szczególnie w przypadku bardzo gęsto ogolonych męskich fryzur. Co więcej, innowacyjny zestaw zanikających ostrzy wyposażony jest w zintegrowaną regulację długości cięcia MULTICLICK®, która umożliwia regulację ostrzy w sześciu różnych ustawieniach od 0,5 mm do 2 mm. Dzięki temu poziomowi precyzji Twoje bardzo dokładne ogolone przejścia i przejścia zamienią się w arcydzieła. Najwyższej jakości, w pełni metalowy zestaw ostrzy ze stali nierdzewnej jest również miękki dla skóry i zapobiega zaczerwienieniom. Ponadto to trwałe, profesjonalne urządzenie przewodowe jest wyposażone w supercichy silnik z twornikiem oscylacyjnym, który gwarantuje wygodną pracę i długotrwałą najwyższą wydajność.

Podobnie jak wszystkie produkty MOSER, PRIMAT FADING EDITION również imponuje pierwszorzędną jakością i trwałością „Made in Germany”. Zakres dostawy obejmuje również trzy nasadki grzebieniowe 1,5 mm, 3 mm i 4,5 mm, a także olej do zestawu ostrzy i szczoteczkę do czyszczenia.

Najnowsze posty na forum