Doczepiane włosy - najszybsza metoda przedłużania włosów

Skomentuj jako pierwszy!

Doczepiane włosy - najszybsza metoda przedłużania włosów
W dzisiejszych czasach szybkiego rozwoju technologii również fryzjerstwo przybrało inny wymiar. Zabiegi jeszcze kilka lat temu niemożliwe lub wysoce specjalistyczne dziś są na porządku dziennym, a często można je swobodnie wykonywać samodzielnie w domu.

Dobrym przykładem będzie tu zabieg przedłużania włosów. Nie musimy dziś czekać latami na piękne długie włosy, nie trzeba też umawiać się na drogą wizytę fryzjerską. Wystarczy zainwestować relatywnie niską kwotę w doczepiane włosy clip in, poświęcić 5 minut na stylizację, by już po chwili cieszyć pięknymi, długimi włosami.

Zacznijmy jednak od początku i wyjaśnijmy, czym dokładnie są włosy clip-in? To doczepiane włosy na taśmach, które mocuje się do naturalnych za pomocą specjalnych klipsów. Warto tu zaznaczyć, że sam klips ma formę grzebyka, dzięki czemu po zamocowaniu dobrze się trzyma i nie zsuwa , zapewniając komfort noszenia i trwałość fryzury.

Doczepiane włosy clip in to najszybsza metoda przedłużania włosów. Wystarczy odpowiednio podzielić włosy na pasma, delikatnie natapirować u nasady te, do których przyczepione zostaną włosy clip in, a następnie zamocować je za pomocą klipsów możliwie najbliżej skóry. Cała procedura jest wyjątkowo prosta i spokojnie można wykonać ją samodzielnie w domu. Warto tu jednak zaznaczyć, że naturalny i spektakularny efekt dają jedynie prawidłowo zamocowane doczepiane włosy. Zanim zatem wykonamy pierwszy zabieg przedłużania metodą clip in, warto zapoznać się z filmikiem instruktażowym dostępnym na stronie cameron-hair.pl, który pokaże, jak prawidłowo przeprowadzić cały proces.

Wybierając włosy clip in musimy przede wszystkim zastanowić się, czy zdecydować się na doczepiane włosy naturalne, czy syntetyczne. Naturalne będą oczywiście lepiej się układać, ich trwałość jest dłuższa i można poddawać je różnym zabiegom, takim jak farbowanie, suszenie, kręcenie czy prostowanie. Włosy clip in syntetyczne nie mają wysokiej odporności na temperaturę, szybciej się niszczą, ale są tańsze i świetnie sprawdzą się u pań, które dopiero zaczynają przygodę z metodą clip in lub też chcą przedłużać włosy okazjonalnie, na jednorazowe, szalone wyjście.

Doczepiane włosy clip in to zdecydowanie najszybsza i bardzo efektowna metoda przedłużania włosów. Pokochali ją styliści, blogerki i użytkowniczki. Długie, piękne i naturalnie wyglądające włosy w kilka chwil i bez większego wysiłku to dziś standard, na który może pozwolić sobie każda z nas.

Najnowsze posty na forum