Spraw sobie prezent na Dzień Kobiet od BaByliss Paris

Skomentuj jako pierwszy!

Spraw sobie prezent na Dzień Kobiet od BaByliss Paris

Dzień Kobiet to idealna okazja do zakupu ładnego, a zarazem praktycznego prezentu, dzięki któremu codzienna stylizacja nabierze zupełnie innego znaczenia. Produkty z nowej linii Digital Sensor od BaByliss Paris są synonimem kobiecości, ponieważ zostały zaprojektowane na miarę współczesnej kobiety.

Inteligentna i sprytna
Prostownica Digital Sensor ST500E od BaByliss Paris została idealnie dopasowana do potrzeb współczesnej kobiety i tak, jak ona jest inteligentna, sprytna i skuteczna. Innowacyjna technologia Digital Sensor zawarta w prostownicy sama rozpoznaje rodzaj i strukturę włosów już przy pierwszym przeciągnięciu. Dodatkowo automatycznie dostosowuje odpowiednią temperaturę do ich grubości.Perfekcyjna i troskliwa
Loko-suszarka Digital Sensor AS500 od BaByliss Paris to esencja kobiecości w innowacyjnym wydaniu. Perfekcyjnie wymodeluje Twoje włosy, a także ochroni je i sprawi, by były wyjątkowo miękkie i lśniące. Sama dostosowuje ustawienia urządzenia, dobiera optymalną temperaturę i nadmuch powietrza w zależności od wybranej nasadki. Koniec z przegrzaniem włosów!


Nowoczesna i silna
Suszarka Digital Sensor 6500E od Babyliss Paris to odzwierciedlenie silnej kobiety, idącej z duchem czasu. Innowacyjna technologia Digital Sensor zawarta w suszarce 6500E sama dostosowuje moc i strumień powietrza w zależności od wybranego trybu pracy i końcówki. Zadecyduj, jaką fryzurę chcesz uzyskać, wybierz odpowiedni tryb i pozwól by suszarka zajęła się całą resztą za Ciebie.

 

 

Najnowsze posty na forum