Innowacyjne szczotki marki Düföne

Skomentuj jako pierwszy!

Innowacyjne szczotki marki Düföne

"Innowacyjne szczotki marki Düföne, to najwyższej jakości produkt europejski ,który stworzy niesamowity efekt loków, o którym zawsze marzyłaś. Skierowane dla włosów zarówno cienkich jak i gęstych włosów trudnych do stylizacji, które nie poddają się ułożeniu i sprawiają trudność podczas modelowania. Opatentowany mechanizm/system odblokowujący rączkę od głowicy szczotkowej ułatwi Ci pracę i skróci jej czas. Szczotki mają zastosowanie w wielu profesjonalnych salonach fryzjerskich poza granicami Polski."


EasyBeauty to dystrubutor w Polsce i Europie artykułów fryzjerskich marek takich jak Düföne oraz Troja. Naszym największym atutem jest to , że produkty , którymi dysponujemy nie pochodzą z produkcji chińskiej. Nasza oferta handlowa obejmuje artykuły najwyższej jakości m.in. szczotki do tworzenia loków w szybki i łatwy sposób oraz nożyczek fryzjerskich wykonanych ze stali nierdzewnej o wysokim standardzie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz gorąco zachęcamy do współpracy. Zespół EasyBeauty
Są to szczotki fryzjerskie z systemem/mechanizmem odblokowującym głowicę szczotkową od rączki, dzięki czemu zapewnia szybkie i nieskomplikowane wykonanie loków. Doskonale sprawdza się również podczas modelowania/stylizacji, gdyż daje efektywny rezultat push-up (podniesienia włosów u nasady).

Poniżej przedstawiam zalety produktu marki Düföne:

• ceramiczna powłoka, która zapewni równomierne rozprowadzenie ciepła podczas suszenia,
• opatentowany system/mechanizm-szybka i nieskomplikowana wymiana głowic szczotkowych,
• aż 3 rozmiary głowic szczotkowych,
• doskonały efekt push-up –podniesienie włosów u nasady,
• koniec z efektem elektryzowania włosów
• bezproblemowe rozczesywanie pasm włosów(bez szarpania i plątania)
• doskonale sprawdza się przy powstawaniu loków w niedługim czasie.

Wiecej na stronie www.easybeauty.eu

Najnowsze posty na forum