Nożyczki fryzjerskie firmy Jaguar zostały uznane za najlepsze na rynku. Dowiedz się, dlaczego są polecane przez profesjonalistów.

Skomentuj jako pierwszy!

Nożyczki fryzjerskie firmy Jaguar zostały uznane za najlepsze na rynku. Dowiedz się, dlaczego są polecane przez profesjonalistów.


Nożyczki fryzjerskie firmy Jaguar to produkty najwyższej jakości. Bardzo szybko zdobyły uznanie wśród fryzjerów i zagościły na stałe w wielu salonach. Dlaczego są najlepsze na rynku? Niech za odpowiedź posłużą opinie zadowolonych klientów.

Nożyczki fryzjerskie firmy Jaguar to produkty najwyższej jakości. Bardzo szybko zdobyły uznanie wśród fryzjerów i zagościły na stałe w wielu salonach. Dlaczego są najlepsze na rynku? Jak piszą sprzedawcy z oficjalnej strony z nożyczkami Jaguar "są idealne ponieważ nigdy nie zawodzą:)" A teraz niech za odpowiedź na pytanie posłużą opinie zadowolonych klientów.

Ostrość i precyzja cięcia
whi1607272


"Niedawno zakupiłem nożyczki firmy Jaguar i muszę przyznać, że była to naprawdę dobra inwestycja. Zachwyciła mnie ich ostrość i precyzja. Nie strzępią włosów ani nie ciągną ich przy cięciu ślizgiem".

To wszystko jest możliwe dzięki wypukłej zewnętrznej powierzchni ostrzy z perfekcyjnie zintegrowanymi krawędziami tnącymi, które zapewniają maksymalną ostrość.

Długa żywotność

"Nożyczki firmy Jaguar kupiłem już dawno temu. Do tej pory służą mi bardzo dobrze".

Nożyczki wykonano ze stali nierdzewnej. Ostrza są hartowane w bardzo niskiej temperaturze przy pomocy systemu Friodur, co znacznie wydłuża ich żywotność. Możesz cieszyć się wysoką jakością produktu przez bardzo długi czas.

Indywidualne dostosowanie napięcia
whi1607273

"Idealnie wpasowały się w moje potrzeby. Dobrze leżą w dłoni. Można wyregulować napięcie, co znacznie usprawniło moją pracę. Jestem zadowolona!".

Dzięki płaskiej śrubie VARIO-PLUS masz możliwość dostosowania napięcia do swoich indywidualnych potrzeb. To nie wszystko! Uchwyty nożyczek są skonstruowane w taki sposób, aby zminimalizować odciski na palcach.

Estetyka
whi1607274

"Wszystkie klientki zachwycają się moimi różowymi nożyczkami. Idealnie komponują się z wystrojem mojego salonu fryzjerskiego. Taki mały detal, a cieszy".
Klientka mówi o nożyczkach Jaguar Pretty Pink z serii JaguarART. JaguarART to linia produktów, które zachwycają swoją oryginalnością, żywymi kolorami i inspirującymi wzorami. Wyróżnij się spośród innych fryzjerów i wyraź swoją osobowość poprzez unikatowy wygląd nożyczek.

Innowacyjność

"Strzyżenie na gorąco cały czas wzbudza duże zainteresowanie wśród moich klientów. Wieści szybko się rozchodzą i teraz bardzo często mam klientów, którzy już od wejścia dopytują się o tę usługę".

whi1607275

Zaskocz swoich klientów innowacyjnym rozwiązaniem, jakim jest strzyżenie włosów na gorąco. Dzięki niemu końcówki włosów są chronione przed utratą wilgotności i cennych substancji odżywczych. Włosy strzyżone w ten sposób wyglądają o wiele zdrowiej, są bardziej błyszczące i sprężyste. Nożyczki posiadają opcję regulacji temperatury, dzięki czemu można dostosować ją odpowiednio do potrzeb danego rodzaju włosów.

Najnowsze posty na forum