BC OIL MIRACLE - Na tropie blasku!

Skomentuj jako pierwszy!

BC OIL MIRACLE - Na tropie blasku!


Zdrowe i błyszczące włosy to od zawsze cel pielęgnacyjnych zabiegów. Aby cieszyć się takim efektem wystarczy sięgnąć po nowe kosmetyki BC Oil Miracle od Schwarzkopf Professional.

Gdy włosy stają się suche i matowe, konieczne jest podjęcie odpowiednich kroków aby przywrócić im blask. Pierwszym z nich powinno być włączenie do codziennej pielęgnacji produktów wykorzystujących drogocenne olejki. Dlatego sprawdzą się tutaj kosmetyki BC Oil Miracle od Schwarzkopf Professional, które dzięki udoskonalonym formułom szamponów skutecznie zadbają o każdy rodzaj włosów, a dzięki nowemu produktowi - Oil-in-Żel pomogą w ich stylizacji.

Linia BC Oil Miracle powstała z myślą o tych wszystkich, którzy chcą zafundować swoim włosom luksusową i intensywną pielęgnację. Ich działanie opiera się na formułach z olejkami: arganowym, marula, różanym oraz z opuncji figowej, dzięki czemu sprawdzą się w pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów – od cienkich, po grube, suche i niesforne.

Nowe szampony BC Oil Miracle to kolejna generacja pielęgnacyjnych produktów do codziennego stosowania. Wykorzystują moc olejków zamkniętych w mikro kropelkach, które zapewniają skuteczną pielęgnację głęboko we wnętrzu włosa. Ich działanie opiera się na  zaawansowanej Technologii Micro Oil Infusion, która umożliwia rozprowadzenie olejku po włosach, bez ich nadmiernego obciążania, nadając im luksusowy połysk i gładkość.
 
Do pielęgnacyjnej rodziny produktów BC Oil Miracle dołączył teraz Oil-in-Żel, który nie tylko przywraca włosom zdrowy blask, ale również pomaga w ich stylizacji. Jego formuła opiera się na mieszance czterech, drogocennych olejków – arganowym, marula, różanym oraz z opuncji figowej, które połączono z lekkimi polimerami do stylizacji. Wszystko po to, aby nadać włosom delikatnej tekstury, podkreślić ich kształt, dodać blasku oraz zapewnić lekką pielęgnację.

Nowe produkty BC OIL MIRACLE od Schwarzkopf Professional w skrócie:

NOWOŚĆ: BC OIL MIRACLE OIL-IN-ŻEL
Odżywia włosy dzięki luksusowej mieszance czterech olejków: arganowego, marula, różanego oraz z opuncji figowej. Ułatwia stylizację włosów oraz zapewnia lustrzany połysk.

BC OIL MIRACLE OIL OIL-IN-SZAMPON Z OLEJKIEM MARULA
Dzięki formule z olejkiem arganowym zapewnia skuteczną pielęgnację i dogłębne odżywienie normalnych i grubych włosów, pozostawiając je wyjątkowo błyszczące bez obciążania.

BC OIL MIRACLE OIL-IN-SZAMPON Z OLEJKIEM ARGANOWYM
Dzięki formule z olejkiem arganowym zapewnia skuteczną pielęgnację normalnym i grubym włosom. Dogłębnie odżywienie oraz pozostawia je wyjątkowo błyszczące bez obciążania.

BC OIL MIRACLE OIL-IN-SZAMPON Z OLEJKIEM RÓŻANYM
Delikatnie pielęgnuje wszystkie rodzaje włosów. Dzięki mieszance aromatycznych olejków pochodzących z dwóch cennych odmian róży: z Dzikiej Róży oraz z Róży Damasceńskiej zapewniają optymalne nawilżenie włosów oraz ukojenie dla skóry głowy.

BC OIL MIRACLE OIL-IN-SZAMPON Z OLEJKIEM Z OPUNCJI FIGOWEJ
Stworzony z myślą o suchych i łamliwych włosach. Wykorzystuje moc olejku z opuncji figowej, który skutecznie nawilża, przywraca połysk oraz odżywia włosy bez obciążania.

Najnowsze posty na forum