Ambasador marki, Maciej Maniewski rekomenduje sprzęt Fale Loki Koki

Skomentuj jako pierwszy!

Ambasador marki, Maciej Maniewski rekomenduje sprzęt Fale Loki Koki


Profesjonalny sprzęt fryzjerski w codziennej pracy fryzjera to podstawa. Liczy się przede wszystkim funkcjonalność i skuteczność oraz to, czy efekty po zastosowaniu urządzenia są zgodne z naszymi oczekiwaniami. To jednak nie wszystko, bo dopiero wiele godzin pracy z danym urządzeniem ukazuje jego jakość.

Dobry sprzęt fryzjerski powinien być wytrzymały, solidny i niezawodny. Kiedy dodamy do tego elegancję i niebanalny design, który przykuwa uwagę, możemy mówić o najlepszych i profesjonalnych produktach. Dlatego w swojej codziennej pracy stosuję oraz rekomenduję swoim klientom sprzęt i akcesoria marki Fale Loki Koki.

 

Prezentujemy Wam filmy, na których Maciej Maniewski opowiada o sprzęcie fryzjerskim Fale Loki Koki, jego zastosowaniu  i zaletach:

flk16060211

Profesjonalna pielęgnacja włosów w domowych warunkach? Maciej Maniewski, ambasador marki Fale Loki Koki przedstawia, jak przywrócić włosom idealną kondycję, sprawić, by były zdrowe, błyszczące i miękkie w dotyku. Sekret pielęgnacji, którą rekomenduje Maciej tkwi w profesjonalnych kosmetykach do włosów oraz w profesjonalnej pielęgnicy do włosów No501 premium od marki Fale Loki Koki. Aby przygotować włosy do zabiegu zastosował produkty marki Montibello: Treat Naturtech Keratin Force: szampon (300ml, 39zł) oraz maskę (200ml, 49zł).

 

 

 

 

 

Pielęgnica Fale Loki Koki Premium Nº 501 umożliwia profesjonalną pielęgnację i odbudowę włosów, którą wykonasz zarówno w domu jak i w salonie fryzjerskim. Do przeprowadzenia zabiegu wystarczy pielęgnica oraz odpowiedni spośród profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. My polecamy Treat NaturTech Keratin Force Instant Power ampułki do włosów delikatnych i zniszczonych (12ml, 9,90zł) od marki Montibello. Pielęgnica zmienia strukturę cząsteczek zawartych w zastosowanym kosmetyku, umożliwiając znacznie skuteczniejsze dotarcie substancji odżywczych bezpośrednio do kory włosa. Zamyka pochewkę korzenia i łuskę włosa co sprawia, że włosy są jedwabiste i lśniące. Włosy w krótkim czasie stają się zdrowsze, delikatniejsze i bardziej miękkie, a ich kolor i połysk głębszy. Cena urządzenia: 449 zł

--------------------

 

flk16060214

Jak bezpiecznie i skutecznie prostować włosy? Maciej Maniewski, ambasador marki Fale Loki Koki przedstawia nam profesjonalną prostownicę do włosów INFRARED No103 premium Fale Loki Koki, dzięki której prostowanie jest szybkie oraz efektowne a włosy pozostają zdrowe, błyszczące i idealnie gładkie. Do wykonania zabiegu prostowania Maciej wybiera profesjonalne kosmetyki do włosów dla uzyskania najlepszych efektów. Dla utrwalenia stylizacji zastosował fluid wygładzający Bye bye splid ends od marki Kemon (65ml, 69zł), który gwarantuje połysk i gładkość.

Profesjonalna prostownica do włosów INFRARED N°103 premium od marki Fale Loki Koki to urządzenie, które prostuje, wygładza włosy, jednocześnie je odżywiając. To za sprawą promieniowania podczerwonego, które odbudowuje i nawilża oraz poprawia strukturę i elastyczność włosów, chroni kolor włosów farbowanych i zwiększa odporność łuski na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto zastosowana w urządzeniu nanocząsteczkowa technologia antybakteryjna zapewnia świeżość prostowanych włosów. Podwójna płytka zastosowana w profesjonalnej prostownicy do włosów INFRARED N°103 premium zapewnia równomierne rozłożenie ciepła, co ułatwia i przyspiesza zabieg prostowania. Jedenaście ustawień temperatury od 130 do 230°C umożliwia jej dostosowanie do kondycji i rodzaju włosów. System szybkiego nagrzewania oraz odzyskiwania ciepła zapewnia komfort pracy w salonie a bezpieczeństwo gwarantuje funkcja autowyłączania, które następuje po 72 minutach przerwy w użytkowaniu. Wygodę i standard pracy poprawia obrotowy kabel oraz wieszak, który służy do przechowywania nagrzanego urządzenia. Profesjonalna prostownica do włosów INFRARED N°103 to urządzenie, z pomocą którego zaoferujesz Klientce nową jakość prostowania, które odżywia włosy.  Cena urządzenia: 299 zł

--------------------

 

flk16060212

Efekt fal lub prostych włosów, które można uzyskać stosując tylko jedno urządzenie fryzjerskie? Tak! Maciej Maniewski, ambasador marki Fale Loki Koki przedstawia nam profesjonalną prostownicę do modelowania włosów 2w1 No302 premium Fale Loki Koki, dzięki której idealnie wygładzisz i wyprostujesz pasmo po paśmie a następnie wykonasz piękne fale. Wszystko zależy wyłącznie od Twojej kreatywności! Do wykonania zabiegu Maciej wybiera profesjonalne kosmetyki do włosów dla uzyskania najlepszych efektów stylizacji. Do przygotowania włosów przed zabiegiem zastosował szampon (300ml, 32,90zł) i odżywkę (200ml, 32,90zł), które zwiększają objętość Amazing Elevation od Artego. Efekt lśniących włosów podkreślamy na koniec spray’em nabłyszczającym Shine on me Artego (250ml, 38,90zł).

 

 

 

 

Profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 premium od marki Fale Loki Koki to jedno, nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie funkcje dwóch: prostownicy i lokówki. Daje możliwość prostowania włosów oraz termo stylizacji, czyli kręcenia loków, podkręcania pojedynczych pasm lub końcówek.  Dzieje się to za sprawą systemu nagrzewania, które działa zarówno wewnątrz urządzenia jak i na jego powierzchni. Syntetyczne kolce na zewnątrz okrągłego korpusu tworzą owalną szczotkę, która pozwala na rozczesywanie włosów i sprawia, że modelowanie fryzury jest bardzo wygodne i praktyczne. Ceramiczne płytki prostownicy gwarantują równomierny rozkład ciepła a co za tym idzie szybkie prostowanie włosów. Cztery ustawienia temperatury: 140, 170, 190 oraz 210°C pozwalają na jej właściwe dostosowanie do kondycji i rodzaju włosów. Blokada płytek czyni pracę komfortową a specjalny wieszak umożliwia bezpieczne przechowywanie w przerwach w stylizacji. Cena urządzenia: 269 zł

--------------------

 

flk16060213

Maszynka do włosów idealna zarówno w domu jak i w salonie fryzjerskim? Maciej Maniewski, ambasador marki Fale Loki Koki przedstawia nam profesjonalną maszynką do włosów No401 premium Fale Loki Koki z 4 wymiennymi nasadkami, z którą strzyżenie włosów oraz brody jest łatwe i przyjemne. Dla lepszych efektów stylizacji Maciej wybiera profesjonalne kosmetyki do włosów: pastę nadającą idealnie matującą Matte Paste od marki Kemon (50 ml, 79 zł) oraz lakier Hot Shot artego (500 ml, 38,90zł).

 

 

 

 

 

 

Profesjonalna maszynka do włosów N°401 premium od marki Fale Loki Koki  jest bezprzewodowa, co pozwala na wygodne użytkowanie aż przez 1,5 godziny. W każdej chwili możesz skorzystać z wygodnej bazy ładującej. Niewątpliwym atutem jest wyświetlacz, który wskazuje stan naładowania baterii oraz stan ostrza, dzięki temu masz wszystko pod kontrolą. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybierać spośród 4 ustawień ostrza: 1mm, 1.3mm, 1.6mm, 1.9mm. Wybór pozwoli Ci na regulację długości zarostu zgodnie z tym, jakie są Twoje oczekiwania. Możesz też ogolić włosy na głowie lub je nieco jest skrócić. Dla dłuższych włosów w zestawie znajdują się 4 nasadki: 3, 6, 9, 12 mm. Możesz dzięki nim nadać kształt swojej fryzurze lub długiej brodzie. Jeżeli masz już w wprawę i liczysz się z czasem skorzystaj z przycisku turbo – funkcja świetnie się sprawdza kiedy działasz na jednym ustawieniu ostrza, np. goląc całą twarz lub głowę. Ergonomiczny kształt maszynki uprzyjemni Ci jej użytkowanie – na pewno docenisz zalety przemyślanego designu, tak jak fryzjerzy, którzy używają maszynkę przez kilka godzin dziennie, więc komfort jest dla nich niezwykle ważny. Cena urządzenia: 449 zł

Wszystkie urządzenia  dostępne są w sklepach Fale Loki Koki. Znajdź swój sklep:
http://falelokikoki.pl/nasze-sklepy

 

Najnowsze posty na forum