Jak w łatwy sposób przedłużyć włosy

Skomentuj jako pierwszy!

Jak w łatwy sposób przedłużyć włosy


Przedłużanie włosów dla wielu gwiazd to codzienność. Nie jest tajemnicą, że peruki i wszelkie dopinki uzależniają (w pozytywnym tego słowa znaczeniu!). Obecnie nie tylko zagraniczne sławy szaleją w kwestii fryzur. Coraz więcej Polek decyduje się na doczepy wielokrotnego użytku lub profesjonalne zabiegi. Sprawdź, jakie metody przedłużania włosów są popularne wśród gwiazd i wybierz najlepszą dla siebie.

Włosy jak z okładki przy użyciu clip-in

Celebrytki żyją w pośpiechu i nie zawsze mają wystarczającą ilość czasu na zadbanie o fryzurę. Dlatego często muszą czesać się na ostatnią chwilę. Z pomocą przychodzą im doczepy, których gwiazdy wcale się nie wstydzą. Piosenkarka i blogerka modowa Honorata Skarbek przyznała, że jest miłośniczką pasemek clip-in. I choć nie nosi ich na co dzień, wielokrotnie dopełniają jej looku na imprezach lub podczas kręcenia teledysków.

Metoda clip-in to bardzo prosta i szybka technika przedłużania włosów. Polega ona na założeniu dowolnej ilości pasm zakończonych specjalną spinką. Pasma mogą być syntetyczne lub zrobione z włosów naturalnych. Te drugie cieszą się dużą popularnością wśród aktorek i piosenkarek. Preferują je takie sławy, jak Joanna Liszowska, czy Margaret. To ważne, żeby doczepy były wykonane z pasm wysokiej jakości, np. naturalnych włosów indyjskich REMY. Pasma syntetyczne są mniej przyjemne w dotyku, a ich wykończenie pozostawia wiele do życzenia.

Na uwagę zasługuje fakt, że wystarczy kilka dopinek, żeby w parę minut zmienić swoją fryzurę. Bez konieczności wizyty u fryzjera, samodzielnie można przedłużyć włosy. Obecnie na rynku dostępne są dopinki clip-in w dziesiątkach odcieni. Dlatego bez problemu każda kobieta znajdzie kolor pasujący do jej włosów. Dużym plusem jest też cena. Za zestaw siedmiu naturalnych dopinek o długości ok. 55 cm, w sklepie Europe Hair zapłacimy 139 zł. Odpowiednio pielęgnowane pasma mogą nam służyć nawet przez wiele miesięcy.

Zagęszczanie włosów

Gwiazdy nie boją się eksperymentów na włosach. Niestety, zbyt częste zabiegi fryzjerskie niszczą strukturę włosów i nierzadko powodują ich wypadanie. Co więcej, profesjonalne zagęszczanie włosów to skomplikowana i dość inwazyjna technika będąca wydatkiem rzędu kilku tysięcy złotych.

Na taki zabieg zdecydowały się m. in. Justyna Steczkowska i Doda. Nie da się ukryć, że bujna fryzura to marzenie niejednej kobiety. Na szczęście istnieją metody pozwalające znacznie zagęścić włosy bez wydawania całej wypłaty. Jednym ze sposobów nadającym włosom objętości w kilka sekund, jest tzw. flip-in, czyli włosy na żyłce.

whi16050913

Flip-in to innowacja w dziedzinie przedłużania i zagęszczania włosów. Sekret metody tkwi w bezbarwnej żyłce, do której przymocowano naturalne lub syntetyczne włosy. Żyłkę zakłada się na głowę, a następnie pozostaje tylko ułożyć fryzurę. Włosy flip-in są bardzo wygodne do noszenia i niezwykle przyjemne w dotyku. A co najważniejsze: można je zakładać wielokrotnie i cieszyć się gęstą fryzurą, kiedy tylko mamy na to ochotę. Warto wiedzieć, że tego typu doczepy nie wpływają negatywnie na kondycję naszych włosów. Doczep skonstruowano tak, żeby nie plątał i nie wyrywał włosów. Starannie założony nie tylko nie zaszkodzi, ale też pozytywnie wpłynie na nasz wygląd i zapewni oczekiwany efekt wow.

Pasma clip-in, włosy na żyłce oraz wiele innych artykułów do przedłużania i zagęszczania włosów, znajdziesz w sklepie internetowym Europe Hair: http://europe-hair.com/pl/

Najnowsze posty na forum