Profesjonalne farby do włosów MATRIX

Skomentuj jako pierwszy!

Profesjonalne farby do włosów MATRIX
MATRIX to profesjonalna marka fryzjerska z dużym doświadczeniem. Została założona w 1980 roku przez Arnie Millera, amerykańskiego fryzjera, który zrewolucjonizował branżę. Mężczyzna chciał stworzyć firmę, która zapewni każdemu fryzjerowi odpowiednie wsparcie: umożliwi edukację, pomoże rozwinąć jego talent oraz własny biznes, udostępni produkty dobrej jakości.

Arnie Miller pragnął, aby wszyscy fryzjerzy tworzyli wspólnotę i kierowali się mottem MATRIXA. Stworzył wysokiej jakości, innowacyjne, proste w użyciu produkty do stylizacji, pielęgnacji oraz koloryzacji włosów. MATRIX jest najbardziej inkluzywną marką fryzjerską, która nie patrzy na wiek, doświadczenie czy pochodzenie fryzjerów, tylko każdemu pomaga w rozwoju i pobudza do kreatywności, pomaga czerpać radość z pracy oraz wprowadza kolor do życia stylistów i konsumentów – robiąc to dosłownie za pomocą atrakcyjnej palety farb do koloryzacji włosów. 

Profesjonalna koloryzacja włosów dzięki innowacyjnym farbom MATRIX

Amerykańska marka MATRIX posiada duży wybór atrakcyjnych kolorów farb do włosów. Dzięki profesjonalnym produktom do koloryzacji, możesz uzyskać efekt jak z salonu fryzjerskiego. Nie tylko odświeżysz swoją fryzurę, ale również pokryjesz siwiznę, utrzymasz chłodny odcień wymarzonego blondu lub zaszalejesz dzięki unikalnym, intensywnym tęczowym kolorom. Które farby do włosów MATRIX cieszą się największą popularnością wśród konsumentów?

  • Matrix Socolor Pre-Bonded Ultra Blonde 

Farba ta nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Została stworzona po to, aby pomóc w utrzymaniu chłodnego odcienia blondu. Twoje włosy mogą być rozjaśnione nawet o 5 odcieni, nie zyskując przy tym ciepłych tonów. Produkt powstał w oparciu o technologię Out-Lift, która doskonale wnika we włosy i pokrywa je w całości, nie uwrażliwiając ich przy tym. Farba ma wygodną konsystencję kremu, dzięki czemu jest łatwa w użyciu, świetnie się nakłada i można ją równomiernie rozprowadzić, tak by dotarła do każdego włosa. 

  • Matrix Socolor.Beauty

Trwała farba do włosów Matrix Socolor.Beauty powstała z myślą o osobach, które mają ponad 50% siwych włosów. Ma żelowo-kremową konsystencję, która ułatwia równomierne nakładanie, nie spływa z włosów, głęboko wnika w ich strukturę. Uzyskany kolor jest pełen blasku i świeżości, zachwyca przez długi czas. Matrix Socolor.Beauty ma przyjemny owocowy zapach, nuty jabłka, malin, drzewa cedrowego i piżma zachwycą Cię podczas koloryzacji. Produkt ten zapewnia skuteczną ochronę Twoim włosom, a kompleks Cera-Oil wzmacnia je i odżywia od środka. Włosy są lśniące, zdrowie i mają piękny kolor. 

  • SoColor CULT

Wyjątkową farbę SoColor CULT pokochały kobiety, które chcą wprowadzić w swoje życie trochę koloru i nie boją się zaszaleć. To paleta sześciu unikalnych, intensywnych odcieni do koloryzacji włosów. Jej formuła koloryzacyjna wzbogacona jest o kwas cytrynowy. Twoje włosy będą przyciągać uwagę niezwykłym odcieniem, który utrzymuje się aż do 20 myć. Włosy są lśniące i nawet pięciokrotnie bardziej odżywione. 

Dodatkowe produkty do koloryzacji włosów

MATRIX oferuje również inne przydatne produkty do koloryzacji włosów. Farba nie zawiera oksydantu, należy dokupić go osobno. W katalogu firmy znajduje się SoColor Cream Developer, woda utleniona w kremie do trwałej koloryzacji. Służy ona do aktywowania farby fryzjerskiej, po zmieszaniu z nią możliwe jest uzyskanie trwałego i intensywnego odcienia włosów. Końcowy efekt zależy od proporcji połączonych produktów, kondycji włosów oraz wyjściowego koloru. 

Do rozjaśniania włosów można użyć pudru, który pomaga rozjaśnić włosy o 7-8 tonów (w zależności od wybranego produktu). Przeznaczony on jest do wszystkich rodzajów włosów, które poddawane są profesjonalnej koloryzacji. Puder jest łatwy w użyciu i przynosi świetny efekt. Dodatkowo dba o strukturę włosów, zapewniając im ochronę i odżywienie. 

Jeśli chcesz zadbać o swoje włosy, polecamy stosowanie jednej z odżywek, stworzonych specjalnie z myślą o włosach poddanych procesowi koloryzacji, np. odżywka wzmacniająca włosy rozjaśniane lub odżywka przedłużająca kolor włosów farbowanych. 

https://www.hebe.pl

Najnowsze posty na forum