Liczy się każda kropla: w ramach Earth Month Campaign marka Aveda kontynuuje swoją misję zapewnienia czystej wody potrzebującym jej ludziom

Skomentuj jako pierwszy!

Liczy się każda kropla: w ramach Earth Month Campaign marka Aveda kontynuuje swoją misję zapewnienia czystej wody potrzebującym jej ludziom

Aveda oferuje limitowaną edycję wzmacniającej kuracji bez spłukiwania Botanical Repair™ Strengthening Leave-In Treatment i we współpracy z organizacją non-profit charity: water zachęca klientów do wzięcia udziału w programie Walk for Water, którego celem jest zapewnienie ludziom dostępu do czystej wody

MINNEAPOLIS, MN (kwiecień 2023) — Podczas tegorocznej kampanii Earth Month, Aveda – wegańska marka oferująca niezwykle skuteczne produkty do włosów, której misją jest troska o naszą planetę – z dumą wspiera charity: water. Jest to charytatywna organizacja non-profit, której głównym celem jest zapewnienie dostępu do czystej wody wszystkim potrzebującym jej ludziom. Od roku 1999, w którym kampania Aveda Earth Month odbyła się po raz pierwszy, marka ta zebrała na rzecz ochrony środowiska na całym świecie ponad 69 milionów dolarów. Środki te zostały przeznaczone między innymi na zagwarantowanie dostępu do czystej wody dla ponad 1,5 miliona osób oraz ochronę tysięcy jej lokalnych źródeł. Organizacja charity: water i Aveda wspólnie koncentrują się na działaniach mających na celu umożliwienie dostępu do czystej wody, odpowiednich warunków sanitarnych i higieny potrzebującym ludziom. Sama akcja rozpocznie się podczas kampanii Earth Month 2023 i będzie kontynuowana także po jej zakończeniu. Dostęp do pobliskiego źródła czystej wody ma olbrzymi wpływ na poprawę stanu zdrowia zamieszkujących w danej okolicy rodzin. Co więcej, dzięki temu ludzie ci mają do dyspozycji więcej czasu na naukę lub też pracę zarobkową.

LIMITOWANA EDYCJA KURACJI BOTANICAL REPAIR STRENGTHENING LEAVE-IN TREATMENT

Z okazji tegorocznej kampanii Earth Month Aveda rozszerza swoją ofertę nagradzaną, wzmacniającą kurację bez spłukiwania Botanical Repair™ Strengthening Leave-In Treatment w ramach limitowanej edycji o pojemności 125 ml oraz wyjątkowym opakowaniu przygotowanym specjalnie z tej okazji. Ponadto marka przekaże 10 dolarów od każdego sprzedanego produktu Botanical Repair™ Strengthening Leave-In Treatment na rzecz finansowania projektów związanych z czystą wodą przeprowadzanych we współpracy z organizacją charity: water[1].  

Botanical Repair™ Strengthening Leave-In Treatment to produkt stworzony w oparciu o składniki pochodzenia roślinnego, który zapewnia włosom regenerację, a także zapobiega i chroni je przed uszkodzeniami, tworząc wiązania w wewnętrznej korze włosa. Włosy są mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia już po jednokrotnym zastosowaniu produktu. Mają także zapewnioną ochronę podczas stylizacji w wysokiej temperaturze – aż do 230°C – oraz przed wysuszającym je działaniem promieni słonecznych. Ta niewymagająca spłukiwania kuracja jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów i tekstur włosów. Produkt wystarczy nałożyć przed rozpoczęciem stylizacji na wilgotne włosy, nie spłukiwać. 94% kobiet powiedziało, że po użyciu kuracji Botanical Repair™ Strengthening Leave-In Treatment ich włosy były wzmocnione[2].

Botanical Repair™ Strengthening Leave-In Treatment to wegański produkt zawierający w 99% składniki pochodzenia naturalnego[3], który nie zawiera silikonów ani parabenów i posiada certyfikat Leaping Bunny. Linia produktów Botanical Repair™ ma świeży, delikatnie kwiatowy, ziołowy zapach skomponowany z certyfikowanych organicznych olejków eterycznych z ylang-ylang, róży oraz majeranku. Włosy pachną równie pięknie co wyglądają i są wspaniałe w dotyku. Po raz pierwszy w historii Aveda, tubka produktu limitowanej edycji z okazji kampanii Earth Month została wykonana w 100% z recyklingowanego plastiku z oceanów (ocean bound plastic). W ten sposób marka pozostaje wierna swojemu zobowiązaniu, aby zawsze, kiedy jest to możliwe, unikać lub redukować wykorzystanie tworzywa pierwotnego.

LICZY SIĘ KAŻDY GEST

Na całym świecie 771 milionów ludzi nie ma dostępu do czystej wody. Wielu z nich zamieszkuje odizolowane obszary wiejskie, gdzie każdego dnia muszą przemierzyć prawie sześć kilometrów, aby zapewnić swojej rodzinie wodę. W ramach tegorocznej kampanii Earth Month, Aveda oferuje klientom dodatkowy sposób na pomoc w zbieraniu funduszy przeznaczonych na wsparcie projektów czystej wody prowadzonych przez organizację charity: water – jest to udział w programie Aveda Walks for Water. Podczas Tygodnia Ziemi, 15-22 kwietnia 2023 roku, Aveda przekaże charity: water 40 dolarów za każdą osobę, która wybierze się na sześciokilometrowy spacer i umieści w mediach społecznościowych odpowiedni post, oznaczając go hashtagiem #AvedaWalksforWater[4]. Aveda zdecydowała się na przekazanie za każdy post kwoty 40 dolarów, gdyż jest to średni koszt dostarczania przez dłuższy czas czystej wody potrzebującym jej ludziom w ramach inicjatyw prowadzonych przez charity: water.

DBAMY O NASZĄ PLANETĘ

Zgodnie z misją Aveda, jaką jest dbanie o naszą planetę, marka ta od dekad wyznacza nowe standardy przemysłu beauty w zakresie odpowiedzialności za ochronę środowiska naturalnego. W ramach tych działań wyróżniono sześć priorytetowych obszarów: bezpieczne kosmetyki; odpowiedzialne pozyskiwanie surowców i składników; odpowiedzialne opakowania; wegańskie formuły z akredytacją Leaping Bunny; odpowiedzialne procesy produkcyjne; a także pomoc w ochronie i zapewnianiu czystej wody potrzebującym ludziom na całym świecie, w tym społecznościom, przy pomocy których Aveda pozyskuje wykorzystywane w swoich produktach składniki. 

Aveda działa zgodnie ze swoją misją, wdrażając w praktyce wyznawane przez siebie zasady w głównej siedzibie firmy w Minnesocie, która jest zlokalizowana na posiadającym certyfikat National Wildlife Federation obszarze prawie 235 000 metrów kwadratowych. Na terenie tym znajdują się kolonie pszczół miodnych, uprawiany przez pracowników ogród warzywny, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz wiele kilometrów szlaków dla biegaczy.

W styczniu 2023 roku Aveda Corporation ogłosiła kolejny krok milowy w swoje historii: uzyskanie certyfikatu B Corp Certification, który jest przyznawany firmom spełniającym wysokie standardy w zakresie działalności prowadzonej na rzecz społeczeństwa i ochrony środowiska, transparentności oraz odpowiedzialności.

 

[1] Maksymalna kwota darowizny dla organizacji charity: water może wynieść 600,000 dolarów. Czas trwania promocji: 26 marca 2023-30 września 2023 lub do wyczerpania zapasów.

[2] Testy konsumenckie przeprowadzone na 123 kobietach po 4 tygodniach używania produktu Botanical Repair™ Strengthening Leave-In Treatment.

[3] Zgodnie z normą ISO 16128, z roślin, substancji nieropopochodnych i/lub wody.

[4] Post musi zostać opublikowany na Instagramie (in-feed post lub Reels) albo TikToku z hashtagiem #AvedaWalksforWater w okresie od 15 kwietnia 2023 od godziny 00:00 czasu środkowoamerykańskiego do 22 kwietnia 2023 do godziny 23:59 czasu środkowoamerykańskiego. Za każdy opublikowany post Aveda przekaże 40 dolarów (lub ekwiwalent w lokalnej walucie) na rzecz charity: water, do maksymalnej kwoty 200,000 dolarów. Przyjmuje się, że osoba publikująca post rzeczywiście przeszła podany dystans.

Najnowsze posty na forum

 • kijole216 Avatar Aviator

  لا يوجد شيء أفضل من لعب لعبة Aviator الرائعة عن طريق اختيار...

  Ostatni post przez kijole216

 • seylen Avatar Najlepsza pikantna zawartość

  Cześć, koledzy! Które treści lubisz bardziej: zdjęcia czy filmy? Która kategoria jest twoją...

  Ostatni post przez seylen

 • forntowen Avatar Igry

  Hello! I decided to talk about my experience in the world of gambling entertainment, and it is...

  Ostatni post przez forntowen