Totalna nowość i must-have dla ochrony włosów latem – krem Metal Detox od L’Oréal Professionnel Paris

Skomentuj jako pierwszy!

Totalna nowość  i must-have dla ochrony włosów latem –  krem Metal Detox od L’Oréal Professionnel Paris

Pielęgnacja włosów podczas ciepłych miesięcy może stanowić wyzwanie. Głównym powodem są tu promienie słoneczne, przed którymi należy chronić nie tylko skórę, ale również włosy. Tylko odpowiednie zabezpieczenie włosów przed tym czynnikiem może pozwolić cieszyć się pięknymi, pełnymi blasku i zdrowo wyglądającymi kosmykami wiosną oraz latem. Idealnym rozwiązaniem będzie gama Metal Detox od L’Oréal Professionnel Paris oraz wprowadzona do niej, zupełna nowość – krem o wysokiej ochronie.

Promieniowanie UV a włosy

Promieniowanie UV wpływa na kondycję włosów – oddziałuje na ich barierę lipidową, a więc poziom nawilżenia oraz na ich główny budulec, czyli keratynę. Może również powodować blaknięcie lub zmianę koloru. Jak uchronić się przed niepożądanymi zmianami? Stosując odpowiednie, zabezpieczające przed promieniami słonecznymi kosmetyki takie, jak krem o wysokiej ochronie z gamy Metal Detox.

Przełom w ochronie przeciwsłonecznej włosów od L'Oréal Professionnel Paris

Krem Metal Detox to produkt, który uzupełnia kultową i najbardziej innowacyjną w portfolio L’Oréal Professionnel Paris linię kosmetyków do pielęgnacji włosów. Produkt powstał we współpracy z profesjonalistami z branży fryzjerskiej, aby chronić przede wszystkim przed wspomnianym promieniowaniem UV, ale też przed metalami znajdującymi się w wodzie czy też utlenianiem i wysoką temperaturą do 230°C. W rezultacie można uzyskać efekt nawilżonych i miękkich włosów – nawet do 72 h[1] od użycia. A także o 83%[2] zwiększyć kontrolę nad ich puszeniem się.

Zmysłowe uzupełnienie gamy Metal Detox

Krem Metal Detox to produkt o przyjaznej, niewymagającej spłukiwania formule ‘leave-in’, która jest niesamowicie lekka i natychmiastowo się wchłania. Kosmetyk działa na wszystkich rodzajach włosów, zapewniając potrzebną im ochronę. Można tu również liczyć na wyjątkowe sensoryczne doznania, zapewnione dzięki otwierającym nutom cytryny i bergamotki, trawie cytrynowej będącej nutą serca oraz rozgrzewającemu drewnu gwajakowemu i bursztynowi (dopełniające nuty bazowe).

- Korzyści kremu Metal Detox są spektakularne: miękkość, połysk, gładkość – to wszystko widać bardzo wyraźnie. Ja jako profesjonalista doceniam również wyjątkową konsystencję produktu – formuła kremowego żelu zachwyca! – mówi Washington Nunnes (Brazylia), ekspert ds. koloru, balayage i rozjaśniania.

- Przy zastosowaniu odpowiedniej ilości lub wymieszaniu z innymi produktami, krem Metal Detox świetnie sprawdza się na wszystkich rodzajach włosów – dodaje Sebastian Langman (USA), ekspert ds. koloru, balayage i rozjaśniania.

Głównym składnikiem nowości od L’Oréal Professionnel Paris jest, tak samo, jak w przypadku pozostałych produktów z gamy Metal Detox, glikoamina. To cząsteczka, której mikroskopijny rozmiar pozwala wnikać we włókno włosa i neutralizować przedostające się tam z wody metale, mogące odpowiadać za złamania włosów oraz zmianę koloru.

Pielęgnacja przy użyciu wszystkich produktów z gamy Metal Detox – szamponu, maski, skoncentrowanego olejku i kremu o wysokiej ochronie – oferuje spektakularne efekty: zmniejszenie poziomu łamliwości włosów o 97%[3] i 100%[4] trwałości koloru. By na lato i przez lata cieszyć się pięknymi pasmami.

lor2305153

[1] Testy instrumentalne.

[2] J.w.

[3]test instrumentalny: skoncentrowany olejek Metal Detox.

[4]brak wpływu na proces rozjaśniania. Optymalizacja efektów koloryzacji. Test instrumentalny na zabiegu Metal Detox: usługa + szampon + maska.

Najnowsze posty na forum