CHI & LG Colormaster – rewolucja w dziedzinie profesjonalnej koloryzacji włosów!

Skomentuj jako pierwszy!

CHI & LG Colormaster – rewolucja w dziedzinie profesjonalnej koloryzacji włosów!
Współpraca dwóch znanych na całym świecie marek: CHI, czyli należącego do koncernu Farouk Systems Inc. producenta profesjonalnych kosmetyków i narzędzi fryzjerskich, oraz giganta branży elektronicznej LG H&H zaowocowała stworzeniem wyjątkowego urządzenia, które może zrewolucjonizować nowoczesną koloryzację.

Cyfrowy system produkcji farb CHI & LG Colormaster to innowacyjna maszyna dająca fryzjerom i stylistom niemal nieskończone możliwości dobierania kolorów w czasie farbowania włosów. Dzięki niej na miejscu, w salonie fryzjerskim, można tworzyć środki do koloryzacji o dowolnie wybranym odcieniu. Jak działa CHI & LG Colormaster?

Nieograniczona kreatywność dzięki nowoczesnej technologii

CHI & LG Colormaster pozwala na błyskawiczne tworzenie trwałych i półtrwałych farb w dowolnym kolorze według gotowej receptury (system oferuje aż 30 000 propozycji) lub własnych wytycznych. Środki do koloryzacji przygotowywane są na bazie odcieni podstawowych (108) oraz dodatkowych preparatów (8). Pokrywają siwe włosy w stu procentach, a sprzęt pozwala na trzystopniowe tonowanie barw. Dzięki CHI & LG Colormaster profesjonaliści mogą uzyskać dowolny artystyczny efekt podczas koloryzacji!

Urządzenie wyposażone zostało w czytelny ekran dotykowy oraz nowoczesne, zaawansowane oprogramowanie – łatwo stworzysz własne formuły farb i zapiszesz dane dotyczące odcieni oraz obsługiwanych klientów. Sprzęt kontrolować można również za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon lub tablet. Bardzo praktyczną funkcją jest przeprowadzanie symulacji koloru: na zdjęcie włosów możesz cyfrowo nałożyć wybrany przez siebie odcień, by sprawdzić, jak będzie wyglądał efekt koloryzacji.

Bezpieczna i ekologiczna koloryzacja dzięki profesjonalnym farbom CHI

 

whi230425

Farby, które powstają dzięki CHI & LG Colormaster, są w pełni bezpieczne dla włosów – nawet tych cienkich i delikatnych. Formuła pozbawiona amoniaku i PPD to gwarancja, że w czasie zabiegu struktura pasm nie zostanie uszkodzona ani osłabiona. Producent zadbał również ekologię – urządzenie pozwala ograniczyć produkcję odpadów podczas farbowania aż o 30% względem tradycyjnych metod!

Poznaj CHI & LG Colormaster!

Po raz pierwszy urządzenie zostało zaprezentowane w 2021 r. na targach fryzjerskich w Teksasie i wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród profesjonalistów. Czy dostępne jest również w Polsce? Teraz tak! Coraz więcej salonów decyduje się na wprowadzenie maszyny ColorMaster do swojego salonu. To sprzęt, który pozwala fryzjerom i stylistom rozwijać swoje umiejętności, realizować najodważniejsze wizje i przede wszystkim w pełni odpowiadać na oczekiwania klientów – czyli przyszłość koloryzacji! Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Farouk Systems Polska, żeby uzyskać więcej informacji.

 

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Forma opodatkowania

  Hej - zasady ogólne, czyli tzw. skala podatkowa. Do kwoty 85 528 płacisz 17% od dochodu, jeżeli...

  Ostatni post przez asia76

 • kijole216 Avatar Pomoc z fryzurą

  gives a lot of incredible emotions for all gambling enthusiasts from Australia who appreciate good...

  Ostatni post przez kijole216

 • alexseen Avatar Serbest zaman

  Bir akşam canım sıkıldı ve vakit geçirmek için farklı bir şeyler denemek istedim. Online...

  Ostatni post przez alexseen