Nowa iNOA od L’Oréal Professionnel Paris Wegańska i technologicznie zaawansowana koloryzacja, która zadba o włosy

Skomentuj jako pierwszy!

Nowa iNOA od L’Oréal Professionnel Paris Wegańska i technologicznie zaawansowana koloryzacja, która zadba o włosy

Na decyzję o poddaniu swoich włosów zabiegowi koloryzacji składa się wiele aspektów. Zależy nam tu na tym, by kolor, na który się zdecydujemy, był zgodny z wyobrażeniami i utrzymał się jak najdłużej. Chcemy też, by zabieg ten w żaden sposób nie wpłynął na kondycję naszych pasm. Możemy też martwić się o aspekty ekologiczne. Na wszystkie te kwestie odpowiada nowa odsłona profesjonalnej koloryzacji iNOA od L’Oréal Professionnel Paris, która oferuje równe pokrycie do 100% siwych włosów, długotrwały i lśniący kolor, a ponadto jej formuła jest wegańska, a opakowanie ekologiczne!

Profesjonalna, wykonywana w salonach fryzjerskich współpracujących z L’Oréal Professionnel Paris koloryzacja iNOA oparta jest o udoskonaloną, wegańską formułę, która bazuje na technologii ODS (Oil delivery system) – w 60% składa się z olejków, nie zawiera amoniaku, dzięki czemu ma przyjemny zapach, a także pozbawiona jest wosków. Nowa iNOA oferuje równe, do 100% pokrycie siwych włosów. Co więcej pozwala zachować długotrwałą intensywność koloru oraz blask, a także wpływa na jakość włosów, odżywiając je. Zapobiega również ich przesuszeniu aż do 6 tygodni. Jej formuła jest delikatna dla skóry głowy i redukuje uczucie dyskomfortu, które często pojawia się przy zmianie koloru. Poddanie się koloryzacji iNOA jest równoznaczne z uzyskaniem żywego, intensywnego koloru oraz zdrowo wyglądających włosów i braku widocznych uszkodzeń.

Niewątpliwą zaletą nowej iNOA jest również to, że tworzona jest z myślą o zrównoważonym rozwoju. Mowa tu nie tylko o wegańskim, pozbawionym amoniaku składzie, lecz także o samym opakowaniu. Tubki wykonane są z materiału PCR, który w 95% pochodzi z recyklingu. Niesie to za sobą ogromną oszczędność aluminium oraz skutkuje mniejszym aż o 16 ton zużyciem plastiku w ciągu roku oraz zredukowaniem aż o 79 ton użycia papieru .

Wraz z wejściem nowej iNOA na rynek, w styczniu pojawi się też nowe narzędzie do diagnozy włosów oraz wirtualnej zmiany koloru – iNOA[iD]. Dzięki tej aplikacji fryzjer będzie mógł dobrać koloryzację oceniając kondycję włosów i upodobania klientki, a my w salonie będziemy mogły zobaczyć nowe wersje siebie jeszcze przed finalną koloryzacją. To świetnie rozwiązanie dla każdej z nas, aby dobrać nie tylko upragniony kolor, ale też dowiedzieć się, jakich kosmetyków używać, by zachować jakość włosów.

Usługa luksusowej koloryzacji iNOA trwa do 35 minut po nałożeniu mieszanki na włosy. W zależności od techniki, której użyje fryzjer oraz od długości włosów, czas trwania usługi, jak i koszt mogą się różnić. Z nową koloryzacją iNOA Twój fryzjer może tworzyć balejaże, ombre, sombre, jak i dowolnie mieszać kolory. Efekt? Jaki tylko sobie wymarzysz.

LOréal Professionnel Paris KV

Nowa wersja iNOA od L’Oréal Professionnel Paris to najlepszy wybór świadomych, ale też pragnących uzyskać najlepszych efekt koloryzacji konsumentek. 100-procentowe pokrycie, intensywność koloru oraz brak widocznych uszkodzeń to tylko część zalet tej innowacyjnej technologii. A wybierając tę koloryzację, dbamy nie tylko o swoje włosy, lecz także o środowisko. Już od stycznia w salonach fryzjerskich współpracujących z marką L’Oréal Professionnel Paris.

Najnowsze posty na forum

 • abacter Avatar Witam wszystkich

  Jeśli lubisz hazard, jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Ta strona oferuje ogromny wybór...

  Ostatni post przez abacter

 • tironmings12 Avatar dobre

  Cześć, dzisiaj jest wielu graczy, którzy potrzebują znaleźć dobre miejsca do gry. Najlepiej...

  Ostatni post przez tironmings12

 • forntowen Avatar Writing papers

  Very often, students do not have time to do their written work, including essays. It is for them I...

  Ostatni post przez forntowen