ZNAJDŹ SWÓJ LUKSUSOWY RYTUAŁ UNOSZĄCY WŁOSY Widocznie większa objętość już po jednym użyciu.

Skomentuj jako pierwszy!

ZNAJDŹ SWÓJ LUKSUSOWY RYTUAŁ UNOSZĄCY WŁOSY Widocznie większa objętość już po jednym użyciu.

Hamburg, styczeń 2023 r. Cienkie włosy mogą być wyzwaniem, z którym boryka się wiele osób i dla którego ALTERNA ma idealne rozwiązanie. Dzięki dwóm gamom produktów wzmacniających włosy i przeciwstarzeniowych, które skupiają się na przywracaniu objętości i sprężystości, niezależnie od stylu, zdrowo wyglądające i przyjemne w dotyku włosy zaczynają się od znalezienia luksusowego rytuału LIFTING.

Włosy pozbawione blasku to powszechny problem, ale dzieje się tak z różnych powodów. Dla niektórych delikatne, wiotkie włosy to coś, czego doświadczają przez większość życia, podczas gdy dla innych pojawia się nieoczekiwany brak gęstości. Może to być związane ze zmianami w hormonach; mogą być świeżo upieczoną mamą, która zdaje sobie sprawę, że jej włosy się zmieniły, a nawet mogą wypaść; mogą przechodzić menopauzę i radzić sobie z wieloma zmianami lub wychodzić ze stresującego okresu w życiu.

Bez względu na przyczynę, istnieje wyraźne zapotrzebowanie na rozwiązania zwiększające objętość, a zakresy ALTERNA Clinical Densifying and Multiplying Volume skupiają się na wynikach. Dwie różne serie produktów, aby dotrzeć do źródła problemu; stosuj Clinical Densifying w przypadku nagle przerzedzających się włosów lub wypadania włosów - udowodniono klinicznie, że zagęszcza pasma włosów, maksymalizując objętość od skóry głowy. Multiplying Volume dodaje objętości i uniesienia naturalnie cienkim włosom dzięki lekkiemu codziennemu rytuałowi.

Co jest w środku: Kliniczny zakres zagęszczania

Skoncentrowana na nawilżaniu i wzmacnianiu włosów od skóry głowy, ta przebadana klinicznie gama zawiera Amla Purifying Scalp & Hair Densifying Complex, który zapewnia, że kwartet produktów Clinical Densifying zapewnia rezultaty i dodaje poczucia rytuału do dnia mycia. Podczas gdy użytkownik masuje w każdym zabiegu, zapach zielonej herbaty i bergamotki pozostawia go odświeżonym, a ziołowe nuty bazylii i białego piżma sprawiają, że proces kończy się spokojną, odprężającą nutą. ALTERNA lubi myśleć o tym jako o pielęgnacji w najbardziej luksusowym wydaniu, z bonusem w postaci pełniejszych, grubszych i mocniejszych włosów za każdym razem.

Schemat:

Kliniczny szampon zagęszczający. Oczyszczanie jest punktem wyjścia każdego programu ukierunkowanego na wyniki, a ten delikatny zabieg oczyszczający polega na przygotowaniu skóry głowy, aby była w pełni nawilżona i oczyszczona z toksyn. Włosy wyglądają na pełniejsze, grubsze i bardziej obszerne.

Kliniczna odżywka w piance zagęszczającej. Pomyśl o lekkiej odżywce, która nie obciąża cienkich włosów. Włosy są nawilżone, pełne objętości i pełne zdrowego ciała i ruchu.

Kliniczna kuracja zagęszczająca skórę głowy. Codzienna kuracja do stosowania o lekkiej konsystencji, pomyśl o tym jako o luksusowym serum do skóry, dostosowanym do skóry głowy. Włosy wyglądają i są bardziej gęste i pełne.

Kliniczna zagęszczająca pianka do stylizacji. Lekka pianka pomaga przerzedzającym się włosom i zapewnia lekkie utrwalenie. Włosy wyglądają zdrowo i są mniej podatne na łamanie.

Co jest w środku: mnożenie zakresu głośności

Wydatki na produkty do pielęgnacji skóry wzrosły w ciągu ostatniego roku, a filozofia pielęgnacji skóry ALTERNA zainspirowała pielęgnację włosów, która przekształca włosy już po jednym użyciu, a dzięki technologii Multiplying Volume czerpiącej inspirację z technologii wypełniających skórę, produkty koncentrują się na zapewnianiu zdrowych, pełnych objętości włosów, które wyglądają „oświetlone od wewnątrz”.

Gwiazdą tej gamy jest Marine Plumping Complex firmy ALTERNA, mieszanka naturalnie zwiększających objętość składników, zawierająca wodorosty morskie, które wzmacniają i nawilżają, oraz keratynę, pantenol i biotynę, które wzmacniają włosy od wewnątrz. Aby rytuał był jeszcze bardziej podnoszący na duchu, pachnie orzeźwiającą zieloną herbatą i bergamotką i jest naprawdę zmysłowym podejściem do samoopieki.

Schemat:

Szampon i odżywka zwiększająca objętość. Ten dynamiczny duet ma na celu optymalizację włosów, tak aby osiągnęły szczyty objętości, pełni i nawilżenia. Już po pierwszym użyciu włosy wydają się pełniejsze i bardziej obszerne.

Pianka do stylizacji zwiększająca objętość. Lekki mus, który robi wszystko; pomyśl o grubszych, pełniejszych włosach, które zyskują objętość i są uniesione – bez sklejania.

Mgiełka do stylizacji zwiększająca objętość. Ostateczne wykończenie, które zaznacza wszystkie pola. Włosy wyglądają zdrowiej, są nawilżone, mają większą objętość i są pełne. Czy wspominaliśmy, że zapewnia również elastyczne utrwalenie i połysk?

Włosy, które nigdy nie wyglądały lepiej.

Niezależnie od tego, czego potrzebują Twoje włosy, niezależnie od tego, jaki wygląd chcesz stworzyć, teraz jest czas, aby zrobić to w najbardziej podnoszący na duchu sposób. Dbanie o Twoje potrzeby oznacza, że nie tylko Twoje włosy są odnowione, zdrowe i szczęśliwe – Ty też.

Najnowsze posty na forum