Piękne włosy – naturalnie!

Skomentuj jako pierwszy!

Piękne włosy – naturalnie!

Koloryzacja bez amoniaku. Piękne włosy – naturalnie!
Nowoczesna koloryzacja włosów, trwała, ale bezpieczna i zdrowa, to jeden z najważniejszych dziś trendów w branży beauty. Profesjonalne salony wykorzystują więc innowacyjne preparaty bez amoniaku. Kosmetyki te są równie skuteczne co tradycyjne, jednak wolne od szkodliwych środków. Wyjaśniamy, dlaczego warto skorzystać z ich dobrodziejstw.

Choć liczne osiągnięcia cywilizacji współczesnej budzą słuszne uznanie oraz zrozumiały zachwyt, równocześnie przeżywają swój renesans produkty oparte na składnikach naturalnych – dobre i dla ciała człowieka, i dla środowiska. Co może w pierwszej chwili zaskakiwać, kosmetyki z tej grupy znakomicie sprawdzają się także w koloryzacji włosów. Można się o tym przekonać również w salonie fryzjerskim La Beauté przy ul. Jana Kazimierza na Woli.

Zachwycające zalety omawianych preparatów odczuwa się już przy aplikacji – jest ona niemal bezwonna. Oczywiście korzyścią jest tu brak nie tylko nieprzyjemnych zapachów, ale przede wszystkim oparów amoniaku. Wykorzystywane przez nas kosmetyki do koloryzacji wolne są ponadto m.in. od parabenów oraz siarczanów. Jeśli w składzie pojawia się olej palmowy, to tylko z certyfikowanych upraw. Do absolutnego minimum zredukowane w nich zostały niezbędne składniki konserwujące oraz syntetyczne dodatki, uzupełniające całkowicie naturalną bazę. Co więcej, zasadnicza część tych preparatów nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, co czyni je odpowiednimi także dla wegan.

Jeśli bezpieczna koloryzacja włosów, to z zabiegami pielęgnacyjnymi

Zastosowanie nowoczesnych preparatów do koloryzacji wpisuje się w szerszą tendencję, która w ostatnim czasie podnosi jakość oferty najlepszych salonów. Klasyczne usługi fryzjerskie łączą się w nich po pierwsze z bogatą gamą zabiegów regeneracyjnych realizowanych na miejscu, a po drugie –  z pełnym zaangażowania doradztwem i doborem preparatów pielęgnacyjnych do stosowania w domu. Warto więc umówić się na wizytę u fryzjera damskiego przy Jana Kazimierza na Woli, który łączy te trzy elementy, a wykorzystywane oraz rekomendowane kosmetyki precyzyjnie dopasowuje do rodzaju i kondycji włosów.

W La Beauté na Woli służą do tego preparaty uznanej włoskiej marki marki Davines. Co je wyróżnia? Z jednej strony znakomita skuteczność – doskonałe krycie siwych włosów oraz wyjątkowo intensywny, pełen blasku kolor utrzymujący się przez długi czas. A z drugiej – korzystny wpływ na włosy, w tym silne działanie antyoksydacyjne, odżywiające i nawilżające. 

Równocześnie, oprócz skutecznej i nie obciążającej włosów koloryzacji dostępne są tu zaawansowane zabiegi pielęgnacyjne. Należą do nich m.in. system ochrony włosów Olaplex, a także peeling pobudzający mieszki włosowe, zabieg Thermo Repair zwany botoxem dla włosów czy rytuał Kèrastase. Co ważne, fryzjerzy chętnie opowiadają o ich działaniu, a także starannie dobierają odpowiednią propozycję do danego rodzaju włosów, ich potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań każdej klientki. Piękna sprawa!

Najnowsze posty na forum