Efekt tafli na włosach dzięki Davines OI Liquid Luster

Skomentuj jako pierwszy!

Efekt tafli na włosach dzięki Davines OI Liquid Luster

Matowe włosy zyskały nowego sprzymierzeńca w postaci fluidu nabłyszczającego z bestsellerowej linii Davines OI, która od zawsze stanowiła synonim Absolutnego Piękna. OI Liquid Luster nawilża, zmiękcza i ułatwia rozczesywanie.

Efekt WOW, czyli lśniące, sypkie, jedwabiście miękkie włosy, uzyskany natychmiastowo, w salonie i domu – Davines prezentuje nowość z linii OI do każdego rodzaju włosów. OI Liquid Luster to zabieg o płynnej konsystencji przypominającej wodę, który w zaledwie kilka sekund nawilża włosy, wygładzając ich powierzchnię i naturalnie je rozświetlając.

Piękno włosów w mgnieniu oka

OI Liquid Luster poprawia jakość włosów, ułatwiając rozczesywanie, suszenie i stylizację. Pielęgnacja z fluidem sprawia, że włosy stają się 6-krotnie bardziej błyszczące i 3,5 razy bardziej jedwabiste w dotyku. To idealny dodatek zarówno do wszystkich usług w salonie, jak i domowej pielęgnacji – jest łatwy w aplikacji i zapewnia ekspresowe działanie. Natychmiastowemu efektowi kosmetycznemu towarzyszą doznania zmysłowe. Wyjątkowy zapach kosmetyków z linii OI tworzą nuty bursztynu i białego ryżu.

Jak stosować Davines OI Liquid Luster?

Po odsączeniu wody z umytych szamponem włosów rozprowadź fluid na długości i końce, po kilku sekundach spłucz produkt. OI Liquid Luster stanowi alternatywę dla odżywki, dodatkowo zapewniając efekt odbicia światła od powierzchni włosów.

Zrównoważenie produkcji

Produkty OI są wytwarzane przy użyciu energii pochodzącej w 100% ze źródeł odnawialnych, a emisja dwutlenku węgla związana z ich produkcją jest równoważona poprzez ochronę lasów i ponowne zalesianie naturalnych rezerwatów w Etiopii. Opakowania, wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu, nadają się do ponownego przetworzenia.

Davines OI Liquid Luster

Nabłyszczający fluid do włosów

  • zapewnia efekt tafli na matowych włosach
  • natychmiast nawilża, sprawiając, że włosy stają się miękkie
  • ułatwia rozczesywanie i stylizację
  • bogaty w olejek roucou, który odbudowuje strukturę włosów

Najnowsze posty na forum