REVLON PROFESSIONAL® wprowadza nowe OROFLUIDO™: THE ORIGINAL MINDFUL RITUAL™

Skomentuj jako pierwszy!

REVLON PROFESSIONAL® wprowadza nowe OROFLUIDO™:   THE ORIGINAL MINDFUL RITUAL™

Firma Nomeno, wyłączny dystrybutor profesjonalnych produktów fryzjerskich marki REVLON PROFESSIONAL® w Polsce ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu nowego Orofluido.

Orofluido, obecnie będący częścią marki Revlon Professional, przedstawia rytuał The Original Mindful Ritual™, podróż wellness z jedynym w swoim rodzaju złotym olejem arganowym. To zaproszenie do uważnego, świadomego poczucia piękna, relaksu i podporządkowania zmysłów, podczas którego możemy na chwilę zwolnić, poprawić sobie nastrój i uruchomić pozytywne myślenie.

W pełni wegańska, seria produktów OROFLUIDO™, została zaprojektowana tak, aby cieszyć bogactwem wyjątkowej konsystencji i rozbudzać zmysły wysoce sensorycznym i aromatycznym zapachem. Drogocenny olej arganowy - najważniejszy i unikalny składnik, obecny we wszystkich produktach Orofluido - pozyskiwany jest z nasion drzewa arganowego, zwanego też drzewem życia, uprawianego w ekologicznie czystym środowisku, bez oprysków chemicznych, bez sztucznych pestycydów; jest tłoczony na zimno i pozyskiwany w zgodzie z zasadą fair trade.

Produkty Orofluido zapewniające wyjątkową chwilę pielęgnacji to:

➢ Przezroczysto–złoty Arganowy Szampon, który doskonale nawilża, rozświetla i wygładza włosy.
➢ Rozświetlająca Arganowa Odżywka, która pomaga w naprawie włosów zniszczonych. Delikatnie otula włosy zapachem i sprawia, że włosy są bardziej lśniące, nawilżone, wygładzone i dużo zdrowsze.
➢ Rozświetlająca Arganowa Maska - intensywna kuracja, która wnika w głąb włosa, aby naprawić jego włókno od wewnątrz.
➢ Eliksir z olejem arganowym zapewnia wyjątkowe, intensywne działanie naprawcze, które redukuje łamliwość włosów aż do 98%. Obudź zmysły bogatą konsystencją i zapachem, aby przywrócić wspaniałe samopoczucie.
➢ Nawilżający krem do ciała Orofluido zapewnia wspaniałe nawilżenie, pozostawiając skórę ciała miękką i rozświetloną.

Poczuj siłę i odkryj blask OROFLUIDO™.

Najnowsze posty na forum