BE AN ORIGINAL SPECJALNA EDYCJA EUROWIZJA 2022

Skomentuj jako pierwszy!

BE AN ORIGINAL SPECJALNA EDYCJA EUROWIZJA 2022

Jako pionier piękna opartego na olejkach Moroccanoil stworzył światowy szum dotyczący olejku arganowego dzięki Kuracji Moroccanoil. Współpracując z Konkursem Piosenki Eurowizji, marka celebruje kunszt i indywidualność. Odważ się być sobą. Odważ się być prawdziwym.

Bądź oryginalny.

Zestaw Moroccanoil „Be An Original” celebruje unikalnego ducha każdego kraju uczestniczącego w Konkursie Piosenki Eurowizji. W tym roku Eurowizja odbędzie się w Turynie. Aby to uczcić, Moroccanoil stworzył spersonalizowane pudełko dla każdego kraju, ozdobione flagą i napisem „Powodzenia!”.

Zestaw (dostępny przez limitowany czas) zawiera Kurację Moroccanoil 100 ml i Kurację Moroccanoil 25 ml GRATIS lub Kurację Moroccanoil Light 100 ml i Kurację Moroccanoil Light 25 ml GRATIS. To unikalne opakowanie prezentuje również serce Eurowizji, gdy pudełka stoją pojedynczo lub obok siebie.

O Kuracji Morccanoil
W makijażu to podkład zapewnia nieskazitelny wygląd. W czasach, gdy w pielęgnacji włosów nie było takiego produktu, Moroccanoil postanowił wypełnić tę pustkę kosmetykiem, który tworzy odpowiednią bazę dla wszystkich stylizacji włosów, rewolucjonizując branżę kosmetyczną. Autorski produkt marki, Kuracja Moroccanoil, to idealny podkład pod każdą pielęgnację włosów. Jej wysoko ceniona, zastrzeżona formuła została nazwana „być może drugą najcenniejszą tajną formułą na świecie” przez prezenterkę wiadomości CNN, Erin Burnett.

Kuracja Moroccanoil, która zapewnia zarówno stylizację, jak i pielęgnację, jest pierwszym krokiem we wszystkich usługach stylizacyjnych i salonowych – pojedynczy produkt gwarantujący długotrwałą gładkość, ułatwiający układanie i przyspieszający suszenie.

ŚWIEĆ JAK GWIAZDA

Już jedna aplikacja Kuracji Moroccanoil zwiększa połysk włosów nawet o 118%*.

*według niezależnego badania.

Najnowsze posty na forum