Goldwell ogłasza swój Kolor Roku 2022 BUBBLEGUM – GUMA BALONOWA

Skomentuj jako pierwszy!

Goldwell ogłasza swój Kolor Roku 2022 BUBBLEGUM – GUMA BALONOWA

Pracując z najlepszymi kolorystami na świecie, Goldwell stworzył i z dumą ogłasza Kolor Roku 2022: BUBBLEGUM. Retro-futurystyczny różowy odcień żartobliwie porusza się po linii między żywymi, gorącymi różami i klasycznymi pastelami, wykorzystując całą gamę uroczych dwoistości, które przemawiają do zróżnicowanej publiczności.

„Widzimy, że optymizm będzie kluczowym trendem w 2022 roku, a BUBBLEGUM jest dla niego idealnym symbolem”, mówi Jane Boddy, Global Color Expert. „Podstawowy niebieski ton dodaje świeżości, która jest zarówno postępowa, jak i zrównoważona. Łączy w sobie figlarne serce z jasną głową, tworząc kolor, który jest wszechstronny, ale wyważony”.

Minęły już czasy, gdy róż kojarzył się z wyłącznie z kobiecością –  teraz jest uważany za kolor, który definiuje czasy. Odcień ten uosabia zmianę podejścia nie tylko w modzie, urodzie i stylu życia, ale także w ogólnym spojrzeniu, ustanawiając nowy poziom szacunku.

„Ten zabawny, inkluzywny kolor reprezentuje różnorodność, tożsamość, zabawę i wolność, czego nasi styliści nie mogli się doczekać, by móc zacząć powielać swoje formuły kolorystyczne” –  mówi John Moroney, Global Creative Director Goldwell. „Wyjątkowa równowaga między zalotnym i zdrowym, chłodnym i ciepłym oraz miękkim i mocnym – wszystkie te  dynamiczne aspekty BUBBLEGUM nadadzą wyglądowi niesamowity, przykuwający uwagę efekt, jak żaden inny”.

Formuła BUBBLEGUM z farbą Colorance:

40 ml Colorance loton
15 ml Colorance Pastel Rose
5 ml Colorance Pastel Lavender

Najnowsze posty na forum