Sekret doskonałego blondu

Skomentuj jako pierwszy!

Sekret doskonałego blondu

Osiągnięcie perfekcyjnego blondu w salonie jest nie lada wyzwaniem nawet dla doświadczonego fryzjera. Aby zdecydowanie przyspieszyć i ułatwić to zadanie specjalistom, marka premium ESTEL Professional opracowała wyjątkową koloryzację Ultra Blond DELUXE, które zapewniają głębokie rozjaśnienie i pielęgnację włosów. Poznaj trwałą, kremową koloryzację, która nie tylko zachwyci paletą odcieni, ale zapewni głęboką pielęgnację włosów.

Ultra Blond DE LUXE rozjaśnia włosy nawet do 7 tonów. Doskonale sprawdza się we wszelkich technikach rozjaśniania i może być stosowany do każdego rodzaju włosów. Jego wyjątkowa receptura na bazie kryształów rozjaśniających pozwala uzyskać przejrzyste i czyste tony. Dzięki zawartym składnikom pielęgnacyjnym ma właściwości odżywiające a dodatek olejku miętowego sprawia, że puder jest łagodny dla włosów i skóry głowy. Olejki z awokado i orzechów makadamia oraz pantenol, nadadzą im kaszmirową miękkość i blask.

W połączeniu z oksydantem Ultra Blond DE LUXE tworzy delikatną i kremową konsystencję, która zapewnia komfortową aplikację mieszanki na włosy. Aby praca była jeszcze przyjemniejsza, puder nie ma właściwości pylących.

Dobrym dopełnieniem koloryzacji Ultra Blond DELUXE jest pielęgnacyjna maska odświeżająca kolor NEWTONE od ESTEL Professional.  NEWTONE to niezwykła kombinacja głębokiej pielęgnacji i odbudowy maski z jednoczesnym, widocznym odświeżeniem koloru. Formuła utrwala pigmenty we włosie i pogłębia je sprawiając, że włosy stają się jednocześnie jedwabiste i lśniące. Dodatkowo, maskę wzbogacono kompleksem keratynowym, dzięki czemu w połączeniu z aktywatorem THERMOKERATIN, maska może wzbogacić tradycyjny zabieg keratynowy o odświeżenie koloru. ESTEL Professional opracowało innowacyjną maskę koloryzującą w wielu modnych odcieniach.

Najnowsze posty na forum