BE ECO - nowa, specjalistyczna linia kosmetyków do włosów

Skomentuj jako pierwszy!

BE ECO - nowa, specjalistyczna linia kosmetyków do włosów

MILA PROFESSIONAL, profesjonalna marka fryzjerska, przedstawia BE ECO – serię specjalistycznych kosmetyków ekologicznych, stworzonych, aby rozwiązywać problemy osób o różnych typach włosów i zapoczątkować w salonach fryzjerskich świadomą pielęgnację bazującą na zasadach PEH.

Mila Pro oferuje pełną gamę produktów do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. Marka nieustannie rozwija się i poszerza swój asortyment. Tym razem, wprowadzając ekologiczną pielęgnację, postawiliśmy na zupełną innowację, opierając się równowadze PEH BALANCE. Jako pierwsza marka fryzjerska, stworzyliśmy produkty, których receptury przygotowane zostały, aby dostarczać włosom właściwej ilości PROTEIN, EMOLIENTÓW I HUMEKTANTÓW, co zapewnia im doskonałą kondycję.

Pragniemy, aby fryzjerzy w zupełnie inny sposób podeszli do pielęgnacji włosów, zaczęli diagnozować problemy klientów i uświadamiali ich, jak ważny jest dobór odpowiednich kosmetyków. Jesteśmy pewnie, że dzięki BE ECO poszerzymy grono naszych odbiorców o osoby, które żyją w duchu eko i świadomie dbają o środowisko naturalne, wyznając zasadę less waste. Tym razem produkty występują w dwóch pojemnościach- technicznej 900 ml oraz 250 ml do odsprzedaży w salonach.

BE ECO to 3 wyjątkowe linie, których zadaniem jest rozwiązywanie problemów osób o różnych typach włosów, co zapewniają innowacyjne formulacje.

1

Pure Volume rozwiązuje problemy:

niskoporowowatość, strączkowanie, przetłuszczanie
W skład linii wchodzą: Szampon 900 ml i 250 ml, Maska 900 ml i 250 ml, Peeling 200 ml

2

SOS Nutrition rozwiązuje problemy:

szorstkość, kołtunienie, puszenie
W skład linii wchodzą: Szampon 900 ml i 250 ml, Maska 900 ml i 250 ml, Mleczko w sprayu 250 ml

3

Water Shine rozwiązuje problemy:

suchość, brak połysku
W skład linii wchodzą: Szampon 900 ml i 250 ml, Odżywka 900 ml i 250 ml

Opakowania produktów BE ECO wykonane są z bioplastiku - z rosnącej w Brazylii trzciny cukrowej. Etykiety stworzone są natomiast z folii Forest Film, powstałej z odpadu drzewnego (resztek, pozostających przy produkcji masy papierniczej).
Receptury w min. 94% opierają się na najwyższej jakości składnikach pochodzenia naturalnego. Nie zawierają takich substancji jak: SLS, SLES, oleje mineralne, silikony, parabeny, sztuczne barwniki i PEG.
Są w 100% wegańskie, co oznacza, że w ich składzie nie ma żadnych komponentów pochodzenia zwierzęcego i nie były testowane na zwierzętach.

 

Najnowsze posty na forum