Moroccanoil prezentuje Eurowizyjne Zestawy Style Like A Star Nawilżenie oraz Style Like A Star Objętość

Skomentuj jako pierwszy!

Moroccanoil prezentuje Eurowizyjne Zestawy Style Like A Star Nawilżenie oraz Style Like A Star Objętość

Jako Partner Prezentujący Konkursu Piosenki Eurowizji Rotterdam 2021 Moroccanoil przygotował dwa specjalne zestawy. W każdym znajdują się nowości Moroccanoil zawierające olej arganowy.

Zestaw Style Like A Star Nawilżenie zawiera NOWOŚĆ All In One Odżywkę Bez Spłukiwania, która natychmiast rozczesuje włosy i przygotowuje je do dalszej stylizacji. Zestaw Style Like A Star Objętość zawiera NOWOŚĆ Mgiełkę Zwiększającą Objętość, która unosi włosy u nasady i widocznie zwiększa ich objętość bez lepkiego wykończenia. Limitowane opakowania zawierają QR kod dający dostęp do ekskluzywnych tutoriali „Get The Look” inspirowanych Eurowizją.

ZESTAW STYLE LIKE A STAR NAWILŻENIE
- All In One Odżywka Bez Spłukiwania 50 ml: natychmiast ułatwia rozczesywanie i dalszą stylizację włosów. Jej lekka, mleczna formuła głęboko nawilża i odżywia włosy, dzięki czemu stają się jedwabiste i miękkie. Produkt chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi i spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Poprawia elastyczność, odżywia i zmiękcza włosy aż do 72 godzin.

- Nawilżający Krem Do Stylizacji Włosów 75 ml: unikalny produkt bez spłukiwania, który zapewnia delikatne, naturalne utrwalenie i wygładzone, błyszczące wykończenie. Idealny przy suszeniu włosów suszarką, do ujarzmienia odstających kosmyków i do odświeżenia fryzury następnego dnia.

- Kuracja Moroccanoil 25 ml: produkt mający właściwości odżywcze i stylizacyjne. Kuracja Moroccanoil to pierwszy krok w stylizacji i wszystkich usługach salonowych. Pojedynczy produkt, który tworzy długo utrzymujące się wygładzenie, zwiększa podatność włosów na układanie i skraca czas suszenia. Już jedna aplikacja Kuracji Moroccanoil zwiększa połysk do 10 razy – o 118%.

ZESTAW STYLE LIKE A STAR OBJĘTOŚĆ
- Mgiełka Zwiększająca Objętość 50 ml: lekki jak piórko produkt, który zwiększa objętość włosów o 50% oraz zapewnia efekt zwiększonej objętości do 72 godzin, nie pozostawiając przy tym zbędnego osadu. W składzie zawiera olej arganowy oraz bogatą w minerały sól z Morza Martwego. Mgiełka unosi włosy u nasady i widocznie zwiększa ich objętość bez lepkiego wykończenia. Utrzymuje swobodę ruchu i nadaje elastyczne utrwalenie od nasady po same końce.

- Wzmocnienie Nasady Włosów 75 ml: produkt stworzony po to, by dostarczyć włosom maksymalnej objętości, dynamiki i unieść je u nasady. Wysoce skuteczna, odżywcza formuła powoduje natychmiastowe zwiększenie objętości u nasady i pogrubienie każdego kosmyku, by przyczynić się do nadania tekstury i kształtu całej fryzurze, jednocześnie tworząc objętość, która trwa przez cały dzień.

- Kuracja Moroccanoil Light 25 ml: specjalnie opracowana dla delikatnych potrzeb jasnych (w tym platynowych i białych) i cienkich włosów, łączy w sobie zalety stylizacji i odżywiania. Kuracja Moroccanoil to pierwszy krok we wszystkich usługach stylizacyjnych i salonowych.

Najnowsze posty na forum