Tonowanie włosów z Kosswell Matiza 01

Skomentuj jako pierwszy!

Tonowanie włosów z Kosswell Matiza 01

U wszystkich osób, które decydują się na farbowanie włosów w kolorze blond przychodzi czas, w którym ich uprzednio lśniące i pełne głębokiego koloru kosmyki tracą swój urok. Tutaj z pomocą przychodzi profesjonalny toner do włosów Matiza 01 od hiszpańskiej marki Kosswell Professional. Tonowanie włosów to bezkonkurencyjny sposób na szybkie odświeżenie i poprawę pożółkłego, bądź wypłowiałego koloru włosów!

Na czym polega tonowanie włosów?

Jest to jedna z metod koloryzacji, która w sposób mało inwazyjny i niezwykle szybki przywraca pożądany odcień, nadaje blasku i zdrowego wyglądu włosom! Toner Matiza 01, dzięki zawartości intensywnych fioletowych pigmentów skutecznie uwalnia pasma od żółci i ciepłych tonów. Dzieje się tak ponieważ - jak wiedzą profesjonaliści z teorii fryzjerstwa, kolory leżące naprzeciwko siebie w kole barw neutralizują się. Dodatkowo toner do włosów Matiza 01 zawiera bogaty w witaminy i minerały skład, zapewniając jednocześnie znakomitą pielęgnację. Włosy staną się odżywione i widocznie wzmocnione! Znajdziesz w nim między innymi olej różany oraz olej z pestek winogron, warto wspomnieć, iż jest on wolny od szkodliwych parabenów!

Czym właściwie jest toner do włosów?

To profesjonalny kosmetyk pozwalający uzyskać półtrwały efekt odświeżenia koloru włosów. Idealnie sprawdzi się w sytuacji, gdy pragniemy ożywić utracony z czasem kolor, np. pomiędzy wizytami u fryzjera. Toner do włosów Kosswell Matiza 01 wyróżnia niezwykle lekka konsystencja, bogaty w dobroczynne komponenty skład oraz specjalny aplikator, który ułatwia nakładanie kosmetyku bez ociekania, jednocześnie pozwalając na wnikanie pigmentów głęboko we włókno włosa, tym samym zapewniając wręcz natychmiastowy efekt!

Efekt tonowania włosów

Tonowanie włosów - dla kogo?

Dla wszystkich osób pragnących odświeżenia oraz odżywienia koloru i włosów. Toner Matiza 01 przeznaczony jest dla blondynek, których kolor w wyniku nieuniknionego utlenienia się zmienił swój odcień. Produkt ten już po pierwszej aplikacji niweluje żółty pigment zawarty w strukturze włosa oraz kreuje niezwykle modne odcienie srebra, szarości lub fioletu! Efekt końcowy zależy od poziomu blondu oraz czasu ekspozycji na włosach. Toner do włosów równie dobrze sprawdzi się po wykonanej dekoloryzacji, aby ochłodzić zwykle żółtawy kolor blondu. Jeśli zauważyłaś u siebie pojedyncze siwe włosy, tonowanie idealnie połączy siwe pasma z obecnym kolorem blond Twoich włosów! Efekt tuszowania siwizny będzie wielowymiarowy i naturalny!

Jak wykonać tonowanie włosów?

Z Kosswell Matiza 01 zabieg ten jest prosty i szybki! Przed przystąpieniem do zabiegu tonowania, w pierwszej kolejności dokładnie umyj włosy szamponem o właściwościach oczyszczających. Następnie delikatnie odsącz je ręcznikiem z nadmiaru wody. Staraj się unikać agresywnego pocierania włosów ręcznikiem! Gdy włosy są już odsączone możesz przystąpić do aplikacji toneru. Na tym etapie postępuj zgodnie z instrukcją producenta umieszczona na ulotce, a więc: Przygotuj mieszankę według proporcji - 5g Matiza 01 na 25g dowolnej maski do włosów. Dokładnie połączone składniki aplikuj równomiernie na włosach i pozostaw do wchłonięcia do 15 minut, w zależności od pożądanego efektu. Na koniec całość dokładnie spłucz, aż strumień wody będzie przejrzysty.

Tonowanie włosów z Kosswell Matiza 01

 

Zobacz jak krok po kroku jak użyć tonera do włosów

Podsumowując, toner do włosów jest świetną alternatywą trwałej koloryzacji. Zabieg jest zdecydowanie mniej szkodliwy i inwazyjny niż tradycyjne farbowanie produktami z amoniakiem i wodą utlenioną. Dużym atutem jest również to, iż Matiza 01 wymywa się z włosów stopniowo i równomiernie! Pozwala to uniknąć powstawania nieestetycznych plam i “prześwitów”. Należy jednak pamiętać, że zabieg tonowania jest półtrwały i nie zmieni diametralnie naszego wizerunku, a jedynie go odświeży.

Najnowsze posty na forum