Siero dopo Barba – Serum po goleniu

Skomentuj jako pierwszy!

Siero dopo Barba – Serum po goleniu

Włoskie produkty Barbieri rodzą się z bezpośredniego doświadczenia i pasji do pracy ich twórcy. Od początku swojej działalności fryzjerskiej odczuwał on potrzebę korzystania z zabiegów, które dawały mu satysfakcjonujące wyniki; dzięki zaangażowaniu zespołu specjalistów z branży kosmetycznej opracowano produkty o bardzo specyficznych cechach.

W rzeczywistości włoskie produkty Barbieri zostały zaprojektowane jeden po drugim, tak aby zaspokoić wymagania stawiane barberom przez rzesze klientów. Doskonałe wyniki, jakie uzyskano doprowadziły do stworzenia formatu, z którego każdy klient może korzystać codziennie nawet w domu.

Tak narodziła się idea Barbieri Italiani: od powagi prawdziwego fryzjera i jego pasji do starożytnego rzemiosła.

Jest to gama produktów wykorzystujących naturalne składniki aktywne o skonsolidowanej skuteczności, które są w stanie dać profesjonalne wyniki każdemu dżentelmenowi, który naprawdę chce zadbać o swoją brodę.

Dziś każdy może w końcu uzyskać zabieg, który sprytnie łączy ciepło „warsztatu” z doświadczeniem prawdziwego rzemieślnika-fryzjera oraz wysoką jakością narzędzi pracy.

Opis

Nietłuste delikatne serum, opracowane, aby osiągnąć wspaniałe rezultaty w codziennej rutynie pielęgnacji brody. Ekstrakt z rumianku działa kojąco po goleniu, a alantoina i mleczan mentilu działają zmiękczająco i odświeżająco. Dzięki łagodzącym właściwościom aloesu i przeciwzmarszczkowej witaminie F, produkt ten jest uznawany za leczniczy. Odpowiedni dla skóry wrażliwej, łagodzi podrażnienia.

Sposób użycia:
Delikatnie wmasuj w skórę niewielką ilość produktu, unikaj kontaktu z oczami.
Pojemność: 100 ml
Zapach: lekki i świeży
Kluczowe składniki:
wyciąg z rumianku, alantoina, Aloe Vera, witamina F

Produkt do kupienie na https://cyrulikshop.pl/produkt/siero-dopo-barba-serum-po-goleniu/

Najnowsze posty na forum