BOX Shampoo - Shampoo da Barba

Skomentuj jako pierwszy!

BOX Shampoo - Shampoo da Barba

Włoskie produkty Barbieri rodzą się z bezpośredniego doświadczenia i pasji do pracy ich twórcy. Od początku swojej działalności fryzjerskiej odczuwał on potrzebę korzystania z zabiegów, które dawały mu satysfakcjonujące wyniki; dzięki zaangażowaniu zespołu specjalistów z branży kosmetycznej opracowano produkty o bardzo specyficznych cechach.

W rzeczywistości włoskie produkty Barbieri zostały zaprojektowane jeden po drugim, tak aby zaspokoić wymagania stawiane barberom przez rzesze klientów. Doskonałe wyniki, jakie uzyskano doprowadziły do stworzenia formatu, z którego każdy klient może korzystać codziennie nawet w domu.

Tak narodziła się idea Barbieri Italiani: od powagi prawdziwego fryzjera i jego pasji do starożytnego rzemiosła.

Jest to gama produktów wykorzystujących naturalne składniki aktywne o skonsolidowanej skuteczności, które są w stanie dać profesjonalne wyniki każdemu dżentelmenowi, który naprawdę chce zadbać o swoją brodę.

Dziś każdy może w końcu uzyskać zabieg, który sprytnie łączy ciepło „warsztatu” z doświadczeniem prawdziwego rzemieślnika-fryzjera oraz wysoką jakością narzędzi pracy.

Opis

Produkt pieniący się z dobrze dobranymi środkami powierzchniowo czynnymi, nadaje się do codziennej pielęgnacji brody.
Olejek eteryczny z cajeput ma właściwości antyseptyczne i czyszczące, zawiera także olejek z drzewa herbacianego, który bogaty jest w składniki łagodzące. Szampon nadaje brodzie połysk i miękkość.

Sposób użycia:
Nakładać na mokrą brodę, a następnie masować i spłukać ciepłą wodą.
Pojemność: 250 ml
Zapach: esencja mentolu
Kluczowe składniki: olejek Cajeput, Aloe Vera

Tekturowe pudełko upominkowe zawiera dwie butelki szamponu do pielęgnacji brody.

Zestaw zawiera:
2 x Szampon do brody 250 ml

Produkt do kupienia na www.cyrulikshop.pl

 

Najnowsze posty na forum