Dlaczego warto używać szamponu do włosów przetłuszczających się marki Khadi?

Skomentuj jako pierwszy!

Dlaczego warto używać szamponu do włosów przetłuszczających się marki Khadi?

Przetłuszczające się włosy to problem ogromnej ilości ludzi. Są one nie tylko bardzo nieestetyczne, lecz także zwyczajnie niewygodne podczas codziennego funkcjonowania. Na szczęście na rynku kupić można kilka szamponów do włosów przetłuszczających się, które problemem ten bardzo skutecznie rozwiązują.

Dlaczego włosy się przetłuszczają?

Na wstępie warto jednak zaczerpnąć nieco wiedzy na temat tego, dlaczego włosy w ogóle się przetłuszczają i na czym proces ten polega. Włosy przetłuszczające się to takie, na których odkłada się nadmiarowo produkowany łój, pochodzący z gruczołów skóry. Nadmierna produkcja łoju fachowo nazywana jest łojotokiem i to właśnie ta przypadłość leży u podstaw przetłuszczających się nadmiernie włosów. Powodem powstawania takiego zjawiska mogą być uwarunkowania genetyczne, nieprawidłowa pielęgnacja włosów, lub też po prostu nieprawidłowa dieta, lub zbyt duży poziom stresu.

Szampon do włosów przetłuszczających się Khadi powinien być stosowany nie tylko z powodu nieestetycznego wygładu przetłuszczających się włosów, lecz także z powodu dużego ryzyka uszkodzenia ich struktury, w przypadku przedłużającego się stanu i przetłuszczania. Dlaczego jednak to właśnie ten szampon powinien być używany?

Co daje używanie szamponu do przetłuszczających się włosów?

Gdy posiadamy problem z przetłuszczającymi się włosami, warto udać się do trychologa, który z całą pewnością poleci szampon do włosów przetłuszczających się Khadi. Dlaczego jednak właśnie ten? U podstaw jego bardzo skutecznego działania leży niezwykle dobrze skomponowany skład. Zawiera on w sobie takie substancje jak:
 • - Nutgrass — jest to olejek posiadający właściwości oczyszczające i przeciwzapalne,
 • - Berberys — roślina posiadająca działanie antybakteryjne i regulujące wydzielanie się łoju ze skóry. Jest kluczowym składnikiem każdego szamponu do włosów przetłuszczających się,
 • - Aloe Vera — substancja nawijająca włosy. Wiele szamponów do włosów przetłuszczających się nadmiernie je wysusza, powodując ich zniszczenie. Aloe Vera zapobiega temu zjawisku.

Oprócz tych substancji szampon do włosów przetłuszczających się Khadi zawiera także olejek pomarańczowy, który powoduje zwiększenie estetycznego wyglądu włosów. Nabłyszcza je, zmiękcza i uelastycznia.

Jak zatem widać, szampon do włosów przetłuszczających się Khadi zawiera w sobie wszystko to, co powinien mieć dobry szampon dla osób z przetłuszczającymi się włosami. A dodatkowo na tle konkurencji posiada także bardzo dobrą cenę, co tylko jeszcze mocniej wpływa na zasadność jego stosowania.

Najnowsze posty na forum

 • militaria Avatar Jakie najwygodniejsze buty na wiosnę i lato

  Hmmmm, to ja chyba zbyt wymagajaca jestem, albo mam taki glupkowaty gust. Wam sie prawie wszystko...

  Ostatni post przez militaria

 • rockshoot Avatar GLYNT?

  Cześć. Pracował ktoś kiedyś na Glyncie? Marka z górnej półki, może ktoś tutaj zna ich...

  Ostatni post przez rockshoot

 • asia76 Avatar Wybielanie zebów

  Próbowałam bardzo wielu domowych sposobów. Nie wiem już ilu ale było ich sporo. I niestety ale...

  Ostatni post przez asia76