Świeże włosy każdego dnia? Już dziś sięgnij po produkty z linii Intensis BALANCE

Skomentuj jako pierwszy!

Świeże włosy każdego dnia? Już dziś sięgnij po produkty z linii Intensis BALANCE

Latem, duża część z nas, boryka się z problemem nadmiernego wydzielania sebum, na skutek czego włosy pokrywają się tłustą warstwą i zaczynają wyglądać nieatrakcyjnie.  Z pomocą przychodzi marka Intensis Prosalon Professional z linią BALANCE, stworzoną do pielęgnacji włosów przetłuszczających się.

Linia oferuje:

Szampon odświeżający

Lekki szampon do codziennej pielęgnacji włosów przetłuszczających. Wzbogacony kompleksem  ekstraktów z arniki, łopianu, rukwi wodnej, nagietka, nasturcji, bluszczu, skórki cytryny, rumianku, sosny, rozmarynu, jasnoty białej i szałwii, które mają silne  działanie oczyszczające, sciągające i przeciwzapalne. Reguluje wydzielanie sebum i eliminuje jego nadmiar, zapewniając  włosom utrzymanie świeżości i lekkości przez cały dzień.

Opakowanie: 1000 g, 300 g

Odżywka odświeżająca

Delikatna odżywka przeznaczona do pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Odpowiednio dobrany kompleks ekstraktów z arniki, łopianu, rukwi wodnej, nagietka, nasturcji, bluszczu, skórki cytryny, rumianku, sosny, rozmarynu, jasnoty białej i szałwii, działa na włosy oczyszczająco, antybakteryjnie i tonizująco. Zmniejsza aktywność gruczołów łojowych i zapobiega przedwczesnemu przetłuszczaniu  się skóry, dzięki czemu włosy dłużej zachowują  świeżość, czystość i zdrowy wygląd. Dodatek protein pszenicy wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie. Lekka formuła nie obciąża włosów.

Opakowanie: 1000 g, 300 g                 

Najnowsze posty na forum