bioBOTANIC - seria bioPLEX

Skomentuj jako pierwszy!

bioBOTANIC - seria bioPLEX

Rewolucyjny system oparty na ekstrakcie z soi, stworzony dla ochrony włosów po zabiegach, umożliwia przywrócenie naturalnej struktury włókna kapilarnego w trakcie zabiegu rozjaśniania.
8 NATURALNYCH OLEJKÓW POCHODZĄCYCH Z BIOLOGICZNYCH UPRAW, a także składniki wolne od substancji chemicznych, tworzą prawdziwie regenerujący eliksir.
PRODUKTY BIOPLEX ZOSTAŁY STWORZONE, ABY DZIĘKI SWOIM DELIKATNYM I NIEAGRESYWNYM FORMUŁOM ODBUDOWAĆ NATURALNĄ STRUKTURĘ WŁOSA W CZASIE ZABIEGU DEKOLORYZACJI.

bioOIL

Olejek ochronny

BioOIL to mieszanka 8 ochronnych i odbudowujących olejków (słonecznikowy, sojowy, z pestek winogron, arganowy, ryżowy, z nasion Limnanthes alba, szafranowy oraz oliwa z oliwek), wzbogacona o witaminę E i masło shea. Produkt wykazuje działanie na wielu płaszczyznach – nadaje włosom energię, witalność i blask, odżywia, pomaga odbudować włókno włosa, eliminuje ryzyko zniszczenia włosów w wyniku zastosowania produktów do koloryzacji i rozjaśniania, nie osłabiając jednocześnie siły rozjaśniania lub pokrycia dotychczasowego koloru. To prawdziwy regenerujący eliksir oparty na naturalnych składnikach, bez użycia silikonów, siarczanów oraz glutenu. Natychmiastowo poprawia kondycję włosów, odbudowując ich zniszczone fragmenty. Użycie mieszanki prowadzi do uzyskania doskonałych rezultatów w przypadku każdego rodzaju włosów.

Sposób użycia: Dodaj olejek do pudru rozjaśniającego (w ilości 10 % objętości pudru ujętej w instrukcji), a następnie wymieszaj wszystko z emulsją utleniającą.

bioWASH

Szampon silnie odbudowujący – po dekoloryzacji i rozjaśnianiu

Zawiera w 100% naturalny ekstrakt z soi. To regenerujący produkt techniczny, który został stworzony, aby zadać o zdrowie włosów po dekoloryzacji. Wzbogacony o naturalne oleje i proteiny, poprawia elastyczność włosów, nadaje im gładkość i natychmiastowy połysk.

Sposób użycia: Dobrze wstrząśnij przed użyciem. Nanieś odpowiednią ilość szamponu na włosy, delikatnie wmasuj i pozostaw na kilka minut. Spłucz letnią wodą. W razie konieczności czynność można powtórzyć.

bioBALM

Balsam silnie odbudowujący – po dekoloryzacji i rozjaśnianiu

Zawiera w 100% naturalny ekstrakt z soi. To regenerujący produkt techniczny, który został stworzony, aby zadać o zdrowie włosów po dekoloryzacji. Wzbogacony o naturalne oleje i proteiny, poprawia elastyczność włosów, nadaje im gładkość i natychmiastowy połysk.

Sposób użycia: Po umyciu włosów nanieś na całą ich długość odpowiednią ilość produktu. Następnie rozczesz je i pozostaw na 2-3 minuty. Dokładnie spłucz.

bioMILK

Mleczko rozjaśniające

Mleczko rozjaśniające 9% lub 30 vol., z naturalnym w 100% ekstraktem z soi i czystym olejkiem arganowym (który nadaje włosom elastyczność, sprawia, że stają się miękkie, odżywione i pełne blasku). Do stosowania z pudrem rozjaśniającym pureBLONDE. Powstała mieszanka ma kremową konsystencję, dzięki czemu nie kapie w trakcie nakładania. Produkt idealnie sprawdza się w przypadku suchych i rozwłóknionych włosów, pomaga odbudować włókno kapilarne oraz unieszkodliwia wolne rodniki. Zabieg rozjaśniania przeprowadź zgodnie z informacją zawartą w instrukcji.

Sposób użycia: Wymieszaj puder rozjaśniający z mleczkiem (dobierz odpowiednio proporcje, korzystając z informacji zawartych w instrukcji, aby uzyskać pożądaną konsystencję). Jeśli to konieczne, w celu zapewnienia większej ochrony włosom i skórze głowy, dodaj olejek bioOIL.

Active 6

Aktywator Active 6

Emulsja utleniająca 6% lub 20 vol, z naturalnym w 100% ekstraktem z soi i czystym olejkiem arganowym (który nadaje włosom elastyczność, sprawia, że stają się miękkie, odżywione i pełne blasku). Do stosowania z pudrem rozjaśniającym pureBLONDE. Powstała mieszanka ma kremową konsystencję, dzięki czemu nie kapie w trakcie nakładania. Produkt idealnie sprawdza się w przypadku suchych i rozwłóknionych włosów, pomaga odbudować włókno kapilarne oraz unieszkodliwia wolne rodniki. Zabieg rozjaśniania przeprowadź zgodnie z informacją zawartą w instrukcji.

Sposób użycia: Wymieszaj puder rozjaśniający z Active 3 (dobierz odpowiednio proporcje, korzystając z informacji zawartych w instrukcji, aby uzyskać pożądaną konsystencję). Jeśli to konieczne, w celu zapewnienia większej ochrony włosom i skórze głowy, dodaj olejek bioOIL.

Active 3

Aktywator Active 3

Emulsja utleniająca 3% lub 10 vol., z naturalnym w 100% ekstraktem z soi i czystym olejkiem arganowym (który nadaje włosom elastyczność, sprawia, że stają się miękkie, odżywione i pełne blasku). Do stosowania z pudrem rozjaśniającym pureBLONDE. Powstała mieszanka ma kremową konsystencję, dzięki czemu nie kapie w trakcie nakładania. Produkt idealnie sprawdza się w przypadku suchych i rozwłóknionych włosów, pomaga odbudować włókno kapilarne oraz unieszkodliwia wolne rodniki. Zabieg rozjaśniania przeprowadź zgodnie z informacją zawartą w instrukcji.

Sposób użycia: Wymieszaj puder rozjaśniający z Active 3 (dobierz odpowiednio proporcje, korzystając z informacji zawartych w instrukcji, aby uzyskać pożądaną konsystencję). Jeśli to konieczne, w celu zapewnienia większej ochrony włosom i skórze głowy, dodaj olejek bioOIL.

pureBLONDE

Puder rozjaśniający

Produkt nowej generacji, prosty i bezpieczny w użyciu. Dzięki ultra-skoncentrowanej formule rozjaśnia włosy naturalne lub po wcześniejszych zabiegach koloryzacji aż do 7 tonów. Jest przyjemny w użyciu, jego stosowanie nie powoduje wydzielania drażniących oparów amoniaku. Nielotna i bezpyłowa formuła chroni układ oddechowy fryzjera.

Sposób użycia: Produkt niezwykle łatwy w użyciu. Może być wymieszany z aktywatorem Active 3, Active 6 lub mleczkiem bioMILK w proporcji 1:2 lub 1:3. Powstała mieszanka ma lekką kremową konsystencję, może być stosowana z wykorzystaniem folii aluminiowej, folii plastikowej, szpatułki oraz innych narzędzi używanych w trakcie tego typu zabiegów.

Wszystkie kosmetyki bioBOTANIC do kupienia na cyrulikshop.pl

Najnowsze posty na forum