bioBOTANIC - seria PURIFY COLOR

Skomentuj jako pierwszy!

bioBOTANIC - seria PURIFY COLOR

System koloryzacji bez amoniaku, oparty na soku z aloesu z certyfikatem Bio, połączony z naturalną antyoksydacją. To linia niezwykle odżywczych i wydajnych produktów, które nie zawierają w swym składzie żadnych agresywnych substancji. W serii Purify Color wykorzystujemy regenerujące i przeciwutleniające właściwości jagód goji, które pozwalają utrwalić kolor oraz niezwykłe właściwości masła karité, które nadaje włosom blask, jednocześnie redukując stres oksydacyjny. Produkty linii Purify Colour zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających i świadomych klientów - wpisują się w nurt aromaterapii, nawadniają włókno kapilarne i nadają włosom blask, nie podrażniając przy tym skóry głowy. Koloryzacja ponadto nie zawiera; amoniaku, jodu, niklu, parafenildiaminy, rezorcyny, wody oraz wielu innych wysoce szkodliwych substancji chemicznych.

INTENSIFY COLOR

Korektory kolorów

Korektory/wzmacniacze kolorów
Intensify Color to zestaw trzech korektorów/wzmacniaczy kolorów (żółty, czerwony i niebieski), które wykazują potrójne działanie:
1 – pomagają uzyskać głębszy i bardziej żywy kolor,
2 – poprawiają i/lub neutralizują niechciane refleksy,
3 – dodane do neutralnej bazy Purify Power 0.0 pozwalają uzyskać szerokie spectrum pastelowych odcieni

KEEP SHAMPOO

Szampon do stosowania po zabiegach chemicznych

Szampon neutralizujący o kwaśnym odczynie, z sokiem z aloesu, wyciągiem z jagód goji i organicznym masłem shea, przywraca włosom i skórze głowy naturalne pH.

Sposób użycia: Po dokładnym spłukaniu farby (z wykorzystaniem letniej wody) nanieś odpowiednią ilość szamponu na mokre włosy. Delikatnie masując, rozprowadź równomiernie na skórze głowy oraz całej długości włosów. Spłucz obficie przed przejściem do kolejnych zabiegów.

COLOR

Koloryzacja

Produkty do trwałej koloryzacji z sokiem z aloesu, wyciągiem z jagód Goji oraz organicznym masłem shea. To system delikatnej koloryzacji, całkowicie bezpiecznej dla włosów i skóry głowy, która pozwala na uzyskanie żywych kolorów, pełne pokrycie siwych włosów oraz podkreślenie refleksów.

Sposób użycia: Wymieszaj farbę Purify Color z oksydantem 10/20/30/40 vol. (w zależności od potrzeb) w proporcji 1:1,5. Nanieś mieszankę na włosy za pomocą pędzelka.

OXY

Oksydanty

Emulsja utleniająca z sokiem z aloesu, wyciągiem z jagód goji oraz organicznym masłem shea.

Sposób użycia: Połącz we właściwych proporcjach farbę Purify Color z oksydantem o odpowiednim stężeniu. Zawiera nadtlenek wodoru. Unikaj kontaktu z oczami. Jeżeli dojdzie do kontaktu, oczy należy dokładnie przepłukać wodą. W trakcie aplikacji używaj rękawiczek ochronnych. Trzymaj poza zasięgiem dzieci. Nie wystawiaj na działanie promieni słonecznych. Przechowuj w chłodnym miejscu, z daleka od źródeł ciepła. Tylko do użytku profesjonalnego.

KEEP BALM

Balsam zakwaszający

Balsam-maska do stosowania po zabiegach chemicznych
Balsam do stosowania po zabiegach koloryzacji, na bazie soku z aloesu, wyciągu z jagód goji i organicznego masła shea. Zapewnia optymalny i długotrwały kolor, nadaje włosom objętość, miękkość i połysk.

Sposób użycia: Nanieś odpowiednią ilość maski na włosy umyte szamponem neutralizującym. Delikatnie masując, rozprowadź produkt na całej długości włosów. Przeczesz grzebieniem, pozostaw na co najmniej 7 minuty, a następnie dokładnie spłucz i przejdź do stylizacji fryzury.

POWER COLOR 0.0

Neutralna baza

Neutralna żelowa baza bez dodatku barwników, która dodana do poszczególnych farb Purify Color podkreśla refleksy i uwydatnia głębię koloru. Działa odżywczo i regenerująco na strukturę włosa.

Sposób użycia: Użyta samodzielnie, bez domieszki farby, ożywia kolor, nadaje włosom blask.

Wszystkie kosmetyki bioBOTANIC do kupienia na cyrulikshop.pl

Najnowsze posty na forum