Be Hair

Skomentuj jako pierwszy!

Be Hair

Dzięki badaniom technicznym firma Be Hair stworzyła systemy, które zapewniają piękne włosy dzięki innowacyjnym i unikalnym produktom, opracowanym we współpracy najlepszymi fryzjerami.

Nasze kosmetyki bogate są w mikroelementy, białka, sole mineralne, aminokwasy, fosfolipidy i niezbędne kwasy tłuszczowe Omega 3. Zawarty w nich ekstrakt z kawioru działa restrukturyzująco i rewitalizująco, a dzięki obecności witaminy A, E i D przeciwdziała starzeniu się komórek, zapobiegając powstawaniu wolnych rodników. Kosmetyki Be Hair przywracają utracone białka we włóknach włosowych, wzmacniają je i sprawiają, że włosy stają się bardziej odporne i wytrzymałe. Idealnie integrują się z włóknem włosów, naprawiając je i odbudowując. Kolagen zawarty w naszych kosmetykach jest naturalnym białkiem odpowiedzialnym za spójność komórek. Dodatkowo odżywia włosy i wyrównuje ich warstwę hydro-lipidową oraz nadaje elastyczność i gęstości. W ofercie Be Hair można znaleźć serię: Be Color, Be Style, Be Tech, Be Curativa oraz Be Mineral.

- Be Color - chemia fryzjerska (farby, rozjaśniacze, aktywatory) bez amoniaku oraz pielęgnacja po zabiegach chemicznych (szampon, maska, odżywki do włosów farbowanych, zakwaszające i domykające łuskę włosów, fluid do regeneracji końcówek i do prostowania włosów, spray z keratyną i azotem do natychmiastowego odświeżenia i nabłyszczenia włosów)
- Be Style - profesjonalna stylizacja włosów (żele, pasty stylizujące, serum pielęgnacyjne i nabłyszczające włosy)
- Be Tech - trwała ondulacja włosów (preparaty do przygotowania i przeprowadzenia zabiegu trwałej ondulacji)
- Be Mineral – nawilżenie i odbudowa wszystkich rodzajów włosów, seria idealna do włosów zniszczonych, odwodnionych i suchych
- Be Curativa wykorzystuje technologię Oxygenate i skutecznie przeciwdziała odkładaniu się toksyn. Kuracja wnika głęboko w skórę głowy i usuwa toksyny rozluźniając ich wiązania i zapobiegając ich nagromadzeniu w przyszłości.