INTENSIS VOLUME- nowość od Prosalon Professional!

Skomentuj jako pierwszy!

INTENSIS VOLUME- nowość od Prosalon Professional!

DIAGNOZA: włosy cienkie i delikatne, pozbawione objętości - ROZWIĄZANIE: Intensis Volume

Składniki aktywne:

• ekstrakt z bawełny
• ekstrakt z mango
• proteiny pszenicy

W skład serii wchodzą: szampon, odżywka, mgiełka, puder.

Szampon zwiększający objętość – doskonały do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych. Nadaje włosom lekkość i puszystość. Zawiera wyciąg z nasion bawełny, który ma działanie zmiękczające oraz ekstrakt z mango przywracający włosom elastyczność i sprężystość. Proteiny pszenicy zawarte w szamponie tworzą ochronny film wokół włókna włosa dając efekt pogrubienia i nawilżenia.
Pojemność: 1000 g, 300 g

Odżywka zwiększająca objętość – znakomita do pielęgnacji włosów cienkich i wiotkich. Nadaje włosom lekkość i puszystość. Zawiera proteiny pszenicy i wyciąg z bawełny, które dodają włosom elastyczność i witalność. Ułatwia rozplątywanie i rozczesywanie. Nie obciąża włosów. Obecny w odżywce ekstrakt z mango nawilża delikatne włosy, dzięki czemu zyskują zdrowy wygląd i połysk.
Pojemność: 1000 g, 300 g

Mgiełka podnosząca włosy u nasady – przeznaczona do włosów cienkich i delikatnych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych składników aktywnych zapewnia uzyskanie efektu zwiększonej objętości włosów. Wzmacnia i unosi włosy u nasady, dzięki czemu fryzura zyskuje lekkość i puszystość. Obecne w preparacie proteiny pszenicy pomagają utrzymać właściwy poziom nawilżenia, przez co włosy stają się gładkie i błyszczące. Filtr UV chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Pojemność: 200 g

Puder zwiększający objętość włosów – stworzony z myślą o pielęgnacji włosów cienkich, płaskich i wiotkich. Nadaje natychmiastową objętość włosom bez ich obciążania. Unosi włosy u nasady, dzięki czemu fryzura zyskuje naturalną lekkość i puszystość. Specjalnie dobrana formuła absorbuje nadmiar sebum, przywracając świeży wygląd włosom przetłuszczonym i obciążonym. Puder nie skleja włosów, nadaje efekt matowego wykończenia.
Pojemność: 20 g

Więcej na prosalon.eu

Najnowsze posty na forum