Mega utrwalenie prosto z Londynu.

Skomentuj jako pierwszy!

Mega utrwalenie prosto z Londynu.

Seria 8 lakierów do włosów z extra właściwościami. Ronney to pewność, że Twoja stylizacja włosów będzie zawsze mega utrwalona, a włosy zdrowe i pełne naturalnego blasku. Lakiery do włosów nowej generacji, prosto z Londynu, pozwolą Ci wyrazić siebie bez obciążania i sklejania włosów. Uwolnij swoją kreatywność i ciesz się super utrwaloną fryzurą przez cały dzień.

Produkty marki Ronney to kwintesencja angielskiego stylu, gdzie inspiracją dla nas był indywidualny i nieco ekscentryczny szyk prosto z londyńskiej ulicy.

Lakiery od Ronney to aż 8 wariantów z odżywczymi ekstraktami, o pięknych zapachach i maksymalnej mocy „5”! Wypróbuj wszystkie i wybierz swój ulubiony lakier, który poradzi sobie z każdym fryzjerskim wyzwaniem:

Classic, Multi Fruit, Energizing, Keratina, Vitamin Complex, Moisturizing, L-Arginina, Macadamia Oil.

Classic
Klasyczna wersja lakieru, zapewnia maksymalne utrwalenie fryzury, nie pyli, szybkoschnący, chroni włosy przed czynnikami atmosferycznymi.

Keratina
Odbudowujący lakier do włosów Extra Strong z dodatkiem keratyny. Idealny dla posiadaczek mocno zniszczonych włosów ma przyjemny zapach i nie pyli. Dzięki odbudowującej keratynie, przy dłuższym stosowaniu lakieru włosy staną się coraz mocniejsze oraz bardziej odżywione.

L-Arginina
Wzmacniający lakier do włosów Extra Strong przeciw wypadaniu włosów. Lakier Extra Strong z dodatkiem L-Argininy, która rewitalizuje komórki włosów i dzięki temu zapobiega nadmiernemu wypadaniu.

Energizing
Energetyzujący lakier do włosów Extra Strong z olejkiem z Babassu.
Maksymalne utrwalenie fryzury z afrykańskim olejkiem z Babassu. Lakier stworzony dla posiadaczy wrażliwych włosów. Oprócz długotrwałego utrwalenia, kosmetyk wzmacnia słabe i zniszczone włosy.

Vitamin Complex
Rewitalizujący lakier do włosów Extra Strong z dodatkiem witamin. Lakier polecany do włosów pozbawionych blasku. Rewitalizuje zniszczone włosy.

Moisturizing
Nawilżający lakier do włosów Extra Strong z dodatkiem kwasu hialuronowego. Maksymalne utrwalenie nawet najbardziej wymagającej fryzury i dodatkowo dogłębne nawilżanie. Lakier nie pyli i nie wysusza włosów oraz nie obciąża ich.

Multi fruit
Regenerujący lakier do włosów Extra Strong z dodatkiem kwasów owocowych. Piękny bananowy zapach, który długo utrzymuje się na włosach.

Macadamia oil
Wzmacniający lakier do włosów Extra Strong z olejkiem z orzechów makadamia. Wzmacnia i regeneruje włosy bez obciążania. Przyjemny orzechowy zapach.

Najnowsze posty na forum