Nowości w linii NOW Selective Professional

Skomentuj jako pierwszy!

Nowości w linii NOW Selective Professional

Do linii NOW od Selective Professional dołączyły dwa nowe produkty: UP TO 230 - spray kondycjonujący i ochronny o wysokich właściwościach antystatycznych i filmogennych i OCEAN TOUCH - spray modelujący wzbogacony wodą morską i oligoelementami.

 

UP TO 230o

sel1730241

Spray kondycjonujący i ochronny o wysokich właściwościach antystatycznych i filmogennych. Zapewnia całkowitą ochronę termiczną tworząc ochronny ekran przed ciepłem suszarki, lokówki i prostownicy. Nawilża włosy i dodaje im połysku. Ułatwia prostowanie i układanie włosów.

Składniki aktywne:
PROTEINY ROŚLINNE: aktywny składnik pochodzenia roślinnego głęboko penetruje włosy odbudowując zniszczone ich struktury i wzmacniając je od wewnątrz. Zwiększa odporność i siłę włosów podczas wykonywania stylizacji suszarką i prostownicą chroniąc je przed wysoką temperaturą.

PROTEINY JEDWABIU: zmiękczają włosy pozostawiając je idealnie nawilżone i wyglądające zdecydowanie zdrowiej.

Sposób użycia:
Spryskać równomiernie na włosach od nasady po końce z odległości 20 cm. Stosować na wilgotne lub suche włosy przed użyciem suszarki lub innego narzędzia wytwarzającego ciepło.
Wskaźnik utrwalenia: 2
Pojemność: 200ml

OCEAN TOUCH

sel1730242

Spray modelujący wzbogacony wodą morską i oligoelementami nadaje włosom objętość i naturalny ruch tworząc efektowną stylizację sexy, jak po kąpieli w morzu. Produkt idealny dla osób, które poszukują efektu matowego i nie ułożonego, który przypomina plażę, z zachowaniem odpowiedniego nawilżenia. Nie wysusza i nie utwardza włosów.

Składniki aktywne:
WODA MORSKA: wzbogacona kompleksem mikroalg chroni włosy przed wysuszeniem i wzmacnia je.

SÓL MORSKA: nadaje objętość i matowy efekt stylizacji

Sposób użycia:
Spryskać równomiernie na wilgotne lub suche włosy w celu uzyskania efektu naturalnych fal. Przystąpić do stylizacji.
Wskaźnik utrwalenia: 3
Pojemność: 200ml

Najnowsze posty na forum