Zawód pełen pasji i kreatywności – szkoła branżowa otwiera przed Tobą drzwi do sztuki fryzjerstwa

Skomentuj jako pierwszy!

Zawód pełen pasji i kreatywności – szkoła branżowa otwiera przed Tobą drzwi do sztuki fryzjerstwa
Jeśli fascynuje Cię wszystko to, co jest związane z pielęgnacją i farbowaniem włosów i chcesz nauczyć się tego, jak wykonywać profesjonalne strzyżenie, fryzjerstwo jest dla Ciebie wymarzonym zawodem. Zaplanuj swoją przyszłość tak, aby móc na co dzień wykazywać się kreatywnością i pasją i mieć satysfakcję z tego, że praca dostarcza Ci przyjemności. Wybierz cenioną szkołę branżową i przyjmij zaproszenie do świata profesjonalnego fryzjerstwa!

Podążaj za swoimi marzeniami i zostań fryzjerką lub fryzjerem!

Zawód fryzjera cieszy się dużym zainteresowaniem z różnych powodów. W dzisiejszych czasach zawodowi fryzjerzy mają szansę na zrobienie naprawdę imponującej kariery. Praca w renomowanych salonach fryzjerskich, a także zatrudnienie przy planach filmowych, pokazach mody, w stacjach telewizyjnych, teatrach i agencjach reklamowych  taka perspektywa jest bardzo interesująca. Po skończeniu szkoły branżowej można też założyć działalność gospodarczą we własnym salonie lub w zakresie stylizacji fryzur okolicznościowych. 

Jeśli pasjonujesz się fryzjerstwem, wyróżnia Cię kreatywność i zaangażowanie, a także lubisz doradzać innym w zakresie doboru fryzury i kreowania własnego stylu, nie zwlekaj i wykorzystaj swój potencjał. Zdobądź zawód z CosinusYoung i zacznij spełniać własne marzenia! Wraz z dyplomem zawodowym, który stanowi kluczowy dokument potwierdzający Twoje kwalifikacje i osiągnięcia, otrzymasz Suplement EUROPASS, zapewniający uznawalność uzyskanego wykształcenia na terenie Unii Europejskiej. 

whi290424

Bezpłatne kształcenie, dzięki któremu zdobędziesz tytuł zawodowy w trzy lata

Możesz zacząć planować swoją przyszłość  już po trzech latach bezpłatnej nauki i zdanym egzaminie zawodowym szkoła branżowa CosinusYoung zapewni Ci tytuł zawodowy, który stanie się Twoją przepustką do świata fryzjerstwa. Podczas nauki zawodu będziesz zdobywać wiedzę i wykonywać różne zabiegi fryzjerskie, między innymi strzyżenie oraz pielęgnowanie i farbowanie włosów. Nauczysz się wykorzystywać różnorodne narzędzia, specjalistyczne aparaty oraz rozmaite materiały fryzjerskie. 

Zdobądź specjalistyczną wiedzę, którą przekażą Ci fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie można czerpać wiedzę związaną z fryzjerstwem z różnych źródeł, jednak jedynie nauka w szkole branżowej da Ci solidną wiedzę i umiejętności, dzięki którym zostaniesz profesjonalistą!

whi2904241

Wybierz fryzjerstwo pełne pasji

W trakcie trzech lat nauki upewnisz się także w przekonaniu, że fryzjerstwo to zawód, w którym liczy się również sztuka komunikacji i doradztwa. Fryzjer powinien doskonale strzyc i umiejętnie czesać oraz farbować włosy, ale to tylko część jego obowiązków. Ważne jest także to, aby potrafił zrozumieć oczekiwania klientów i klientek i doradzał im w zakresie doboru odpowiedniego stylu czy koloru włosów, mając na uwadze ich indywidualne cechy fizyczne i osobiste preferencje. Umiejętność uważnego słuchania oraz interpretacji potrzeb osób odwiedzających salon fryzjerski to istotne elementy sukcesu w tej profesji. 

Pamiętaj o tym, że bardzo ważne jest także to, jaką szkołę wybierzesz. Decydując się na CosinusYoung, unikniesz rozczarowania i niepotrzebnego stresu.

 

Najnowsze posty na forum

 • alexseen Avatar Pokazy

  After my friends and I couldn't find anything interesting to do for the weekend, we decided to look...

  Ostatni post przez alexseen

 • pavloviktor Avatar royalvegas

  Hello dear friends, I would like to tell you about , a place where I always find great games and...

  Ostatni post przez pavloviktor

 • militaria Avatar Zabieg botoksu na włosy

  Ja olejuję skórę głowy i zostawiam na godzinę do trzech godzin przed myciem, a potem zawsze...

  Ostatni post przez militaria