Mistrzostwa OPEN INTERNATIONAL CUP CMC na targach BEAUTY FORUM & HAIR w Warszawie!

Skomentuj jako pierwszy!

Mistrzostwa OPEN INTERNATIONAL CUP CMC na targach BEAUTY FORUM & HAIR w Warszawie!

Już we wrześniu, podczas targów BEAUTY FORUM & HAIR, które odbędą się 14-15.09.2024 w Warszawskim Centrum EXPO XXI znajdującym się przy ul. Prądzyńskiego 12/14, po raz pierwszy zostaną zorganizowane mistrzostwa OPEN INTERNATIONAL CUP CMC - Otwarte Mistrzostwa o puchar CAT Polonia. Będą one rozegrane w dniu 15 września w 4 konkurencjach damskich i 4 konkurencjach męskich.

CAT Poland to rodzina fryzjerów, którą łączy wspólna pasja do tego pięknego zawodu oraz zbiór dusz artystycznych. W roku 2019 Polska Kadra zdobyła pierwsze medale na Mistrzostwach Świata we Włoszech i wtedy nastąpił gwałtowny rozwój federacji CMC. Powstały dwie sekcje: CMC CAT Poland – Kadra Damska oraz CMC Cat Poland – kadra Barber. W ciągu pięciu lat kadrowicze federacji zdobyli ponad 60 medali w kategoriach damskich i męskich na Mistrzostwach Świata i stali się czołową reprezentacją federacji.

Oprócz mistrzostw, na targach jak zawsze czekać będzie na odwiedzających imponująca oferta wystawiennicza i edukacyjna. Znani i cenieni wykładowcy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno w ramach strefy kongresowej jak i scen pokazowo-edukacyjnych, a to wszystko dostępne w ramach biletu wstępu na targi. Nie zabraknie również szkoleń Look & Learn, z których uczestnicy będą mogli skorzystać za dodatkową opłatą.

Więcej informacji już wkrótce!

www.beauty-fairs.com.pl

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Detoks sokowy

  Po takim „detoksie” możesz odczuwać skutki nawet kilka lat później. Od detoksu masz nerki i...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Niskobudżetowa kuchnia

  1.poszukaj innych stolarzy na wycenę.... 2.jeśli tylko dolne szafki to może ikea.... 3.jeśli nie...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Zamrażarka w lokalu

  Zależy ile tego mięsa chcesz załadować. Możesz na leżąco..

  Ostatni post przez asia76