KRAKÓW JUNIOR HAIR SHOW

Skomentuj jako pierwszy!

KRAKÓW JUNIOR HAIR SHOW

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie pt. "KRAKÓW JUNIOR HAIR SHOW", które odbędzie się w dniu 04.02.2024 r. w godz. 10.00-18.00. Miejsce: Hala 100-lecia KS Cracovia al. Marszałka Ferdinanda Focha 40 w Krakowie.

Podczas wydarzenia odbędzie się:
1. Jubileuszowy 30. Małopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa im. Krystyny Foltyn - w konkurencjach: Fryzura Ślubna, Fryzura z fal i pierścieni na mokro a'la Monroe
W konkursie udział wezmą najlepsi uczniowie branżowych szkół I stopnia odbywający naukę zawodu w zakładach zrzeszonych w cechach z Krakowa i innych miast województwa małopolskiego. Prace uczestników będą wykonywane na główkach treningowych. Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy atrakcyjne nagrody. Laureaci Konkursu wezmą udział w Mistrzostwach Polski w Poznaniu w 2024 r. Jubileuszowy Konkurs poświęcony jest pamięci p. Krystyny Foltyn- długoletniej Starszej Cechu Rzemiosł Różnych, Mistrzyni fryzjerstwa, trenera kadry polskiego fryzjerstwa.

2. Konkurs Open Barber Junior - w konkurencjach: Old School , Free Style- o puchar Prezesa Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Konkurs dla uczniów i młodych fryzjerów w wieku do 21 lat. Prace uczestników wykonywane będą na modelach. Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy atrakcyjne nagrody. Dla zwycięzców w obu kategoriach pamiątkowy puchar zostanie ufundowany przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

3. Pokazy fryzjerskie w wykonaniu znanych i utytułowanych mistrzów fryzjerstwa, m.in. Gniewko Kuczyński, Tomasz Drab, Łukasz Janik, Anna Sternik, Anna Saska-Seremet, Dorota Pietracha
Na scenie wystąpią utalentowani mistrzowie fryzjerstwa, wielokrotni laureaci polskich i światowych mistrzostw fryzjerskich. Ambitni, zdolni i znani fryzjerzy poprowadzą pokazy wykonania fryzur, które dostarczą ogrom inspiracji, wiedzy z zakresu fryzjerstwa, barberingu i nowych trendów.

4. Pokaz uczniów szkoły branżowej pt. " Król fryzjerów, fryzjer królów"
Pokaz przygotowany przez młodych adeptów sztuki fryzjerskiej, uczniów branżowej szkoły I stopnia, nawiązujący do historii Antoniego Cierplikowskiego.

5. Marta Orzeszyna - autorka książek o Antonim Cierplikowskim - Pani Marta Orzeszyna przedstawi historię Antoniego Cierplikowskiego. Podczas wydarzenia będzie możliwość zakupienia książek jej autorstwa, które opisują niesamowitą historię polskiego geniusza światowego fryzjerstwa.

6. Strefa wystawców branży fryzjersko-kosmetycznej. Wystawcy będą mieli okazję spotkania się ze swoimi klientami, porozmawiania o produktach i nowościach. Strefa wystawców dedykowana jest dla aktywnie pracujących fryzjerów, dla młodych osób uczących się zawodu, a także dla wszystkich pasjonatów fryzjerstwa.

Bilety na wydarzenie dostepne tutaj

Organizator: Cech Rzemiosł Różnych w Krakowie

 

Najnowsze posty na forum