Rush Artistic Team prezentuje REBEL - Eras of Anarchy

Skomentuj jako pierwszy!

Rush Artistic Team prezentuje REBEL - Eras of Anarchy

Inspirując się wzorami brytyjskiej mody i oddając im hołd, Zespół Artystyczny Rush prezentuje REBEL - Eras of Anarchy.

Zespół początkowo wykorzystał tę koncepcję podczas niedawnego pokazu w Chicago, a następnie zmienił elementy koncepcji na bardziej kameralne seminarium w Londynie, a następnie ponownie dostosował je do potrzeb małej, kameralnej publiczności w londyńskiej Akademii.
Prezentacja inspirowana kwintesencją brytyjskiej mody zaczyna się od futurystycznego spojrzenia na punk, jego subkulturę i aktywistyczny charakter. Estetyka punkowa jest wizualnym wyrazem heretyckiego stylu życia i ekspresją rewolucjonistów, które Zespół Artystyczny Rush zinterpretował w swoim niepowtarzalnym stylu.

Subkultura punkowa obejmuje różnorodne ideologie, modę, sztuki wizualne, taniec, literaturę i film, do których zespół odniósł się w tej kolekcji. Niezgodność leży u podstaw stosowanych przez nich technik, a jak mówi międzynarodowy dyrektor artystyczny Andy Heasman, „kiedy znasz zasady, możesz je złamać”. To jest dokładnie to, co robi Rush.

New Punk ulega następnie przemianie, gdy nawiedzająca ciemność stanowi tło dla drugiej prezentacji. Kraina czarów artykułów redakcyjnych i awangardowych fryzur, prowadzona przez dyrektorkę redakcyjną Tinę Farey i jej zespół, zapewniająca nieziemskie wrażenia czerpiące inspirację z idoli mody.

„W przypadku obu prezentacji naszym celem jest zmiana sposobu, w jaki myślimy o włosach, w taki sam sposób, w jaki luminarze mody nieustannie zmieniają nasze postrzeganie współczesnej mody” – mówi Any Heasman, dyrektor artystyczny Rush International. „Chcemy zabrać publiczność w eklektyczną podróż, wizualną ucztę, która inspiruje niepowtarzalnym stylem Rush”.

Najnowsze posty na forum