Nagrody Fígaro poznają zwycięzców 14 edycji podczas kolejnego niezapomnianego wydarzenia

Skomentuj jako pierwszy!

Nagrody Fígaro poznają zwycięzców 14 edycji podczas kolejnego niezapomnianego wydarzenia

Gala wręczenia nagród w kategorii Hiszpańskie Fryzjerstwo odbyła się wieczorem w poniedziałek 6 listopada, a wśród nowości, spektakularnej inscenizacji i emocji nie brakowało.

14. edycja konkursu Fígaro Awards, organizowana przez Club Fígaro, a głównym sponsorem jest Revlon Professional, po raz kolejny zgromadziła najbardziej kreatywnych profesjonalistów z branży fryzjerskiej w kraju, w niewątpliwie największym corocznym wydarzeniu branżowym w Hiszpanii, jak a także jeden z międzynarodowych punktów odniesienia.

Gala odbyła się 6 listopada w Salón Look IFEMA MADRID, oficjalnym partnerze nagród, a partnerem była także firma The Hair MBA. To docenione wydarzenie po raz kolejny postawiło poprzeczkę wysoko, dzięki wybitnemu talentowi, doskonałości technicznej i nieograniczonej kreatywności uczestników.

Dużą nowością w tym roku był debiut kategorii „Hiszpański Student Roku”, której celem jest podkreślenie pracy hiszpańskich ośrodków szkoleniowych i wysiłków, jakie wkładają w przygotowanie przyszłych talentów fryzjerskich.
Oto zwycięzcy nagród FÍGARO 2023:

NOWOŚĆ ROKU: SARA PIERA BY SAlones CV

MĘSKA KOLEKCJA HANDLOWA: CHRISTIAN RÍOS

DAMSKA KOLEKCJA HANDLOWA: BERNAT SAYOL BY SALONES CV

KOLEKCJA AWANTOGARDOWA: RAFAEL BUENO Y MANUEL MON

KOLEKCJA MIĘDZYNARODOWA: SAWAMARU POKIR (JAPONIA)

STUDENT ROKU HISZPAŃSKIEGO: RAFAEL PARRA PRZEZ ANTONIO ELOY ESCUELA PROFESIONAL

NAGRODA NA WYBIEGU: CV SARA PIERA DE SAlones

HISZPAŃSKI FRYZJER ROKU: DAVID SIERO DE SIERO HAIR STUDIO

Gala

Gala rozpoczęła się od oddania serdecznego hołdu dwóm kluczowym postaciom hiszpańskiego fryzjerstwa, które opuściły nas w tym roku: Gonzalo Zarauzie i Lluísowi Llonguerasowi. Dwóch wspaniałych ludzi, nauczycieli i przyjaciół, którzy na zawsze zapiszą się w historii Klubu Fígaro.

Następnie Felicitas Ordás, prezes Club Fígaro, wkroczyła na scenę wraz z trzema finalistami niedawno uruchomionej kategorii „Hiszpański Student Roku”: „Najlepszym sposobem na oddanie im hołdu – Gonzalo i Lluísowi – jest towarzystwo przez nowe pokolenia” – powiedziała. Dodał, że pierwsza edycja kategorii „zaliczyła się do dużego sukcesu, zarówno pod względem liczby uczestników, jak i jakości pracy. Chcemy docenić ogromną wartość publicznych i prywatnych ośrodków fryzjerskich w naszym kraju w nauczania i rozwoju swoich uczniów”.

Po prezentacji kolekcji na kultowym wybiegu Fígaro, Sergi Bancells, międzynarodowy ambasador Klubu Fígaro i gospodarz nagród, rozpoczął ceremonię wręczenia nagród, przypominając jednak obecnym o wspaniałym momencie, jaki przeżywa hiszpańskie fryzjerstwo, z udziałem licznych profesjonalistów podbijając najważniejsze konkursy na całym świecie: „Mamy kreatywne fryzjerstwo naśladowane i podziwiane na całym świecie; platformę Fígaro, na której wielu z Was wychowało się i która pozwoliła wznieść się na wyższy poziom i której zazdrościcie świata, ponieważ nie mają sobie równych.”

Ceremonia wręczenia nagród

Figara w nowej kategorii „Hiszpański Student Roku” został wręczony przez Miquela Griñó Rafaelowi Parrze z Antonio Eloy Escuela Profesional; nagrodę w kategorii Nowicjusz wręczył Sarze Pierze Oscar Guinea; nagrodę w kategorii Reklama dla mężczyzn wręczył Christianowi Ríosowi Josh Lamonaca; w kategorii Women's Commercial wręczyła ją Bernatowi Sayolowi Beatriz Matallana; Figaro w kategorii Awangarda został wręczony Manuelowi Monowi i Rafaelowi Bueno przez José Venturę; w kategorii Międzynarodowe nagrodę Sawamaru Pokir ogłosiła Julia González, dyrektor targów Mody, Urody i Stylu Życia w IFEMA.

Z kolei Catwalk Award, nagroda przyznawana na miejscu, została wręczona przez Jesúsa Maríę Montes-Fernández Sarze Pierze, która w ten sposób zdobyła swoją drugą nagrodę tego wieczoru. W najbardziej prestiżowej kategorii Fígaro Awards, Hiszpański Fryzjer Roku, nagrodę wręczył Davidowi Siero Miquel García Cotado, Global Creative Vice President Revlon Professional.
Jury

W skład profesjonalnego jury tej 14. edycji weszli José Ventura (Hiszpania), Ilham Mestour (Holandia), Josh Lamonaca (Anglia), Beatriz Matallana (Hiszpania) i Lorenzo Marchelle (Włochy), a wszyscy oni byli czołowymi osobistościami na arenie krajowej i międzynarodowej. fryzjerstwo.

Ze swojej strony jury Catwalk, odpowiedzialne za przyznanie nagrody Catwalk Award, składało się z następujących osobistości ze świata mody i mediów: Jesús María Montes-Fernández, dyrektor Flash Moda; Xavi García, fryzjer i projektant, Franx de Cristal, projektant i Margarita Velasco, redaktorka działu urody w Vanitatis.
Jedna z edycji z największą frekwencją

14. edycja Nagród Fígaro odnotowała jeden z trzech najwyższych wskaźników uczestnictwa w swojej historii – w konkursie wzięło udział 177 kolekcji stworzonych przez 81 różnych firm, co stanowi wzrost o 30,88% w porównaniu z poprzednią edycją. Kolekcje finalistów zostały ogłoszone za pośrednictwem transmisji na żywo w Internecie.
Figaro Doświadczenie 2023

Drugi rok z rzędu wyselekcjonowana grupa Fortun

Najnowsze posty na forum

 • monkaw11 Avatar megaways

  If you are tired of the constant low-quality sites for playing and slot machines, then I advise you...

  Ostatni post przez monkaw11

 • asia76 Avatar Forma opodatkowania

  Hej - zasady ogólne, czyli tzw. skala podatkowa. Do kwoty 85 528 płacisz 17% od dochodu, jeżeli...

  Ostatni post przez asia76

 • kijole216 Avatar Pomoc z fryzurą

  gives a lot of incredible emotions for all gambling enthusiasts from Australia who appreciate good...

  Ostatni post przez kijole216