Salon International 2023: Przedstawiamy line-up konkursów na żywo!

Skomentuj jako pierwszy!

Salon International 2023: Przedstawiamy line-up konkursów na żywo!

Salon International 2023, najbardziej oczekiwane wydarzenie w świecie fryzjerstwa, z dumą ogłasza ekscytujący zestaw konkursów na żywo, które obiecują zaprezentowanie wyjątkowego talentu i kreatywności w branży. Dzięki różnorodnej ofercie konkursów dostosowanych do różnych umiejętności, tegoroczny Salon International, sponsorowany przez branżowego eksperta w dziedzinie oprogramowania Treatwell, odbędzie się w dniach 14–16 października w ExCeL London i będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla uczestników, jak i widzów.

Specjalista ds. przedłużania roku 2023 firmy HJ — sponsorowany przez Great Lenghts:

W pogoni za najbardziej wyjątkowymi ekstensjonistami w Wielkiej Brytanii, konkurs HJ Extensions Competition, dumnie sponsorowany przez Greatlengths, zaprasza ekstensjonistów do zaprezentowania swoich umiejętności technicznych i zdolności twórczych poprzez zademonstrowanie najbardziej bezbłędnego i innowacyjnego zastosowania przedłużeń, zakończonego ceremonią wręczenia nagród na żywo na scenie HJ. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie – Komercyjną i Kreatywną. Finaliści zaprezentują swój kompletny i wystylizowany wygląd na stoisku Greatlengths, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni na scenie HJ o godzinie 17:15 w niedzielę 15 października.

PSTRYKNĄĆ! - Nowy konkurs internetowy Salon International i Hairdressers Journal International:

Salon International przedstawia SNAP!, zupełnie nowy konkurs internetowy, który zaprasza profesjonalistów z branży fryzjerskiej do zaprezentowania swoich umiejętności poprzez zgłoszenia cyfrowe. Ten innowacyjny konkurs obiecuje odkryć ukryte talenty i zapewnić początkującym artystom platformę do zabłyśnięcia. 10 najlepszych zdjęć w każdej z pięciu kategorii zostanie wyświetlonych w galerii w Salon International, a zwycięzcy każdej kategorii zostaną ogłoszeni na żywo podczas pokazu w poniedziałek 16 października.

Konkurs fryzjerski Modern Barber Raw Talent:

Fryzjerzy z całego kraju zgromadzą się w Salon International, aby wziąć udział w konkursie Raw Talent Barbering Competition zorganizowanym przez Modern Barber we współpracy z Mike Taylor Education. Wykazali się umiejętnościami i zacięciem artystycznym fryzjerzy będą rywalizować w trzech kategoriach: studenci, absolwenci i absolwenci, a zwycięzcy w każdej kategorii zostaną ogłoszeni na żywo w niedzielę 15 i poniedziałek 16 października.

Nagrody Nowoczesnego Fryzjera:

Uroczystość wręczenia nagród Modern Barber Awards, która odbędzie się w niedzielę 15 października w Omeara w Londynie, honoruje talenty z branży fryzjerskiej — ludzi i firmy, które pomagają utrzymać standardy, inspirować innych i popychać barbering do przodu. Obejmujące kategorie takie jak Najlepszy Zespół, Najlepsze Zdjęcie Fotograficzne, Bohater Społeczności i Najlepszy Wszechstronny Fryzjer, Modern Barber Awards to jedyna dedykowana platforma nagród w branży fryzjerskiej, której celem jest świętowanie zarówno sukcesu komercyjnego, jak i twórczego.

#BHABursary:

Oprócz tych ekscytujących konkursów na żywo, Salon International 2023 oferuje wyjątkową szansę fryzjerom poniżej 30. roku życia, którzy nie brali wcześniej udziału w nagrodach. Celem programu #BHABursary firmy HJ we współpracy z Schwarzkopf Professional jest wspieranie wschodzących talentów poprzez zapewnienie platformy do rozpoczęcia kariery zawodowej poprzez umożliwienie zwycięzcy wzięcia udziału w konkursie British Hairdressing Awards 2024 w kategorii Regional lub Newcomer. Zwycięskie zgłoszenie #BHABursary nie tylko otrzyma profesjonalną sesję zdjęciową, ale także zapewni dwa pożądane bilety na tegoroczną nagrodę British Hairdressing Awards, sponsorowaną przez Schwarzkopf Professional. Prestiżowa ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w poniedziałek, 27 listopada, w hotelu Grosvenor House należącym do JW Marriott, położonym w samym sercu Park Lane w Londynie.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością zgromadzenia najlepszych talentów w branży poprzez nasze konkursy na żywo i nagrody na Salon International 2023, reprezentując szczyt kreatywności i umiejętności w świecie fryzjerstwa i fryzjerstwa. Nie możemy się doczekać, aż będziemy świadkami niezwykłego talentu i zainspirujemy przyszłość naszej branży” – powiedziała Jayne Lewis-Orr, dyrektor wykonawcza HJ.

Salon International 2023 to coś więcej niż tylko wydarzenie; to święto kreatywności, innowacji i nieograniczonych możliwości w świecie włosów. Zarezerwuj bilet już teraz i weź udział w niezapomnianym weekendzie pełnym inspiracji, edukacji i elektryzujących zawodów: https://hji.co.uk/salon-international

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Forma opodatkowania

  Hej - zasady ogólne, czyli tzw. skala podatkowa. Do kwoty 85 528 płacisz 17% od dochodu, jeżeli...

  Ostatni post przez asia76

 • kijole216 Avatar Pomoc z fryzurą

  gives a lot of incredible emotions for all gambling enthusiasts from Australia who appreciate good...

  Ostatni post przez kijole216

 • alexseen Avatar Serbest zaman

  Bir akşam canım sıkıldı ve vakit geçirmek için farklı bir şeyler denemek istedim. Online...

  Ostatni post przez alexseen