Salon International świętuje 50-lecie

Skomentuj jako pierwszy!

Salon International świętuje 50-lecie

Salon International, wiodące i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży fryzjerskiej na świecie, z radością ogłasza swoje 50. urodziny na tegorocznej wystawie. Wydarzenie, sponsorowane przez branżowego eksperta ds. oprogramowania Treatwell, odbędzie się w dniach 14–16 października w ExCeL London i będzie okazją do zaprezentowania pięciu dekad innowacji, kreatywności i doskonałości w świecie włosów.

Od samego początku Salon International był źródłem inspiracji i centrum zarówno dla profesjonalistów, jak i studentów. W ciągu ostatniego półwiecza przekształciła się w niezrównaną platformę prezentującą najnowsze trendy, najnowocześniejsze techniki i spostrzeżenia branżowe z całego świata. Tegoroczna wystawa będzie świadectwem bogatej historii wydarzenia i jego nieustannego zaangażowania na rzecz wspierania wzrostu i postępu w branży fryzjerskiej.

Najważniejsze momenty obchodów 50. rocznicy:

Masterclasses by Legends: Tegoroczne kursy mistrzowskie mają na celu na nowo zdefiniować standardy doskonałości w świecie fryzjerstwa, a renomowane ikony branży i twórcy trendów prowadzą ekskluzywne kursy mistrzowskie, dzieląc się swoją wiedzą, technikami i wizjami na przyszłość. Sesje prowadzone przez międzynarodowe zespoły kreatywne, w tym Marka Hayesa i Sassoon Academy, brytyjskiego fryzjera roku HJ Cos Sakkas oraz zespół TONI&GUY, Mahogony i SACO, a także wskazówki dotyczące wyglądu i nauki oraz spostrzeżenia biznesowe Jacka Howarda, Patricka Camerona, Andrew O. „Toole i Sophia Hilton. Uczestnicy będą mieli okazję uczyć się od najlepszych w branży i zdobywać wiedzę, która może podnieść ich umiejętności i karierę.
50-lecie Hair Live Show: Jack Meade i Lydia Wolfe stworzą serię kultowych fryzur na przestrzeni ostatnich 50 lat. Zademonstrują wzloty i upadki, loki i quiffy oraz odtworzą niektóre z najbardziej rozpoznawalnych stylów z ostatniego półwiecza. Czy musimy wspominać o etapach?
Business Live: W seminariach Salon International Business Live weźmie udział wypełniona i imponująca lista ekspertów branżowych, liderów myśli i właścicieli firm, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Seminaria będą obejmować szeroki zakres tematów i będą dotyczyć kluczowych wyzwań stojących obecnie przed właścicielami salonów, stylistami i profesjonalistami z branży fryzjerskiej.

Dyrektor wykonawcza HJ, Jayne Lewis-Orr, mówi: „Osiągnięcie 50. rocznicy istnienia firmy to niezwykłe osiągnięcie, które odzwierciedla trwałą pasję i poświęcenie wszystkich, którzy przez lata byli częścią Salon International. Jesteśmy podekscytowani możliwością uczczenia tego kamienia milowego wraz z globalną społecznością fryzjerską i przygotowaniem gruntu pod kolejną erę innowacji i kreatywności w branży.

Refleksja branży:

Świętując 50. rocznicę Salonu, HJ i przyjaciele sięgnęli do archiwów, aby przyjrzeć się minionym pięćdziesięcioleciom.

Denman jest jedną z niewielu marek, które od początku wystawiały się na Salon International. Oto jedno z ich stoisk z 1975 roku.

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Forma opodatkowania

  Hej - zasady ogólne, czyli tzw. skala podatkowa. Do kwoty 85 528 płacisz 17% od dochodu, jeżeli...

  Ostatni post przez asia76

 • kijole216 Avatar Pomoc z fryzurą

  gives a lot of incredible emotions for all gambling enthusiasts from Australia who appreciate good...

  Ostatni post przez kijole216

 • alexseen Avatar Serbest zaman

  Bir akşam canım sıkıldı ve vakit geçirmek için farklı bir şeyler denemek istedim. Online...

  Ostatni post przez alexseen