Odsłonięcie tego, czego nie można przegapić: kursy mistrzowskie Salon International 2023

Skomentuj jako pierwszy!

Odsłonięcie tego, czego nie można przegapić: kursy mistrzowskie Salon International 2023

Przygotuj się na wzniesienie swoich umiejętności fryzjerskich na nowy poziom podczas Salon International 2023, gdzie w centrum uwagi znajdą się szereg urzekających kursów mistrzowskich mających na celu transformację Twojego rzemiosła. Odbywające się w ExCeL London w dniach 14–16 października 2023 r. Salon International obiecują możliwość bezpośredniego nawiązania kontaktu z ekspertami branżowymi i zdobycia spostrzeżeń, które zmienią sposób, w jaki podchodzisz do włosów.

Tegoroczne Masterclasses mają na celu na nowo zdefiniować standardy doskonałości w świecie fryzjerstwa. Od kultowych technik balejażu po rewolucyjne strategie biznesowe, kursy mistrzowskie Salon International 2023 obiecują, że będą istotną inwestycją w Twoją karierę zawodową.
Sobota 14 października
SAKO:
Przygotuj się na inspirację od Międzynarodowego Zespołu Kreatywnego kierowanego przez Richarda Ashfortha z SACO. Dzięki globalnej obecności rozszerzającej się na Japonię, Koreę i Tajwan, SACO pozostaje liderem innowacji. Bądź świadkiem ewolucji najnowocześniejszych technik strzyżenia i koloryzacji, które są zarówno modne, jak i łatwe do dostosowania, rozpalając Twoją kreatywność i dostarczając świeże pomysły do Twojego salonu.
Niedziela 15 października
Patryk Cameron:
Kiedy fryzjerzy szukają inspiracji do uczesania długich włosów, zwracają się do Patricka Camerona po kreatywność, inspirację i motywację. Inspirując fryzjerów swoim unikalnym połączeniem wykształcenia i umiejętności sprawiania, że nawet najbardziej skomplikowane fryzury wyglądają na łatwe, publiczność jego występów scenicznych jest zawsze zachwycona teatralnym i rozrywkowym aspektem, jaki Patrick wnosi do swoich występów.
Mahogany:
Zanurz się w podróż po trendach i technikach fryzjerskich z mahoniem. Ceniony na całym świecie za innowacyjność i przywództwo, zespół kreatywny Mahogany podzieli się swoim bogactwem wiedzy specjalistycznej. Dzięki gablocie z trofeami wypełnionej wyróżnieniami, takimi jak Wizerunek Roku Konsumenta i Najlepszy System Treningowy, mistrzowska klasa Mahogany jest koniecznością dla tych, którzy pragną na nowo zdefiniować doskonałość.

Rush:
Wejdź do świata zespołu artystycznego Rush, zwycięzców ponad 15 brytyjskich nagród fryzjerskich. Ich wpływ na branżę i czołową klientelę świadczy o ich pasji do fryzjerstwa. Przygotuj się na inspirację ich wpływowymi kursami mistrzowskimi, prezentującymi ich mistrzostwo w rzemiośle i rolę niezrównanego źródła inspiracji branżowych.
Akademia Sassoon:
Międzynarodowy dyrektor kreatywny Sassoon, Mark Hayes, zaprasza Cię do obejrzenia uosobienia edukacji włosów. Czeka na nas prezentacja skupiona na innowacyjnym kunszcie i czystej technice, obiecująca indywidualny wygląd, który oddaje istotę nowoczesnych, pożądanych włosów. Bądź częścią tej podróży do nowej ewolucji marki i odkryj nieoczekiwane, ale urzekające sposoby, w jakie dziedzictwo Sassoon łączy się z innowacjami.
TONI&GUY:
Cos Sakkas, Brytyjski Fryzjer Roku 2022 według HJ, oraz Międzynarodowy Zespół Artystyczny TONI&GUY zabiorą Cię w podróż przez najnowsze trendy i techniki w modzie fryzjerskiej. Inspirowane londyńskim Tygodniem Mody, te zajęcia mistrzowskie są twórczym doświadczeniem, które rozpali Twoją wyobraźnię i podniesie Twój kunszt.

poniedziałek 16 października:
Jack Howard:
Weź udział w seminarium opartym na spojrzeniu i nauce z „Mastering the Art of Balayage” Jacka Howarda, poruszającym codzienne wyzwania w technikach malarskich. Jako rzadka okazja, aby być świadkiem tego wydarzenia w Wielkiej Brytanii, Jack rozwikła zawiłości malarstwa i zaproponuje jasne rozwiązania typowych problemów, zapewniając świeże spojrzenie, które podniesie Twoje umiejętności.
Andrew O’Toole:
Znany fotograf Andrew O’Toole w towarzystwie ambasadora ELEVEN Australia Melvina Royce’a Lane’a odkryje sekrety tworzenia urzekających kolekcji włosów. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy też chcesz przenieść swoje zdjęcia na wyższy poziom, to seminarium jest bramą do przekształcenia Twojej twórczej wizji w nagradzaną rzeczywistość.
Zofia Hilton:
Mistrzowski kurs Sophii Hilton „Przywództwo na rzecz nowego życia” oferuje strategie pozwalające stawić czoła wyzwaniom biznesowym, takim jak zarządzanie czasem i dynamika zespołu. Zdobądź wiedzę na temat odzyskiwania czasu, przezwyciężania frustracji w zespole i osiągania równowagi, prowadząc swój biznes na nowy poziom.
„Jesteśmy absolutnie podekscytowani wyjątkową ofertą kursów mistrzowskich na Salon International 2023. Każda sesja obiecuje wzbogacające doświadczenie, dostarczając niezrównanych spostrzeżeń i wiedzy specjalistycznej, aby podnieść umiejętności i kreatywność wszystkich profesjonalistów z branży fryzjerskiej” – mówi Jayne Lewis-Orr, HJ's Dyrektor wykonawczy.
Aby zapewnić sobie miejsce na tych przełomowych kursach mistrzowskich i poznać możliwości Salon International 2023, odwiedź showhub.live i zarezerwuj bilet na zajęcia Masterclass już dziś.

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Forma opodatkowania

  Hej - zasady ogólne, czyli tzw. skala podatkowa. Do kwoty 85 528 płacisz 17% od dochodu, jeżeli...

  Ostatni post przez asia76

 • kijole216 Avatar Pomoc z fryzurą

  gives a lot of incredible emotions for all gambling enthusiasts from Australia who appreciate good...

  Ostatni post przez kijole216

 • alexseen Avatar Serbest zaman

  Bir akşam canım sıkıldı ve vakit geçirmek için farklı bir şeyler denemek istedim. Online...

  Ostatni post przez alexseen