ALTERNA w Movie Meets Media

Skomentuj jako pierwszy!

ALTERNA w Movie Meets Media

German’s Movie Meets Media to jedno z najważniejszych wydarzeń networkingowych w niemieckim kalendarzu filmowym i biznesowym, a ALTERNA z dumą jest w tym roku sponsorem.

Movie Meets Media to wydarzenie, na którym trzeba wziąć udział, które od 1999 roku przyciąga aktorów i kluczowych graczy z branży filmowej i medialnej, a dziedzictwo ALTERNY sięga równie daleko – marki założonej w 1997 roku z celem tworzenia wysokiej jakości rozwiązań dla wymagających profesjonalistów z branży fryzjerskiej i ich klientów na całym świecie. Dziś marka stała się synonimem luksusu i ma niepowtarzalną umiejętność zaspokajania pragnień każdego fryzjera. Dla Menadżera Handlowego ALTERNA EMEA, Markusa Greulicha, ALTERNA jest idealnym partnerem w tym ważnym wydarzeniu networkingowym. „Niemiecki przemysł filmowy tętni życiem i ekscytuje, a ALTERNA jest idealnym partnerem tego ekscytującego wydarzenia, ponieważ nasze dziedzictwo, podobnie jak dziedzictwo przemysłu filmowego, obejmuje innowacyjne, luksusowe, pionierskie produkty, a po zastosowaniu ALTERNA Haircare każdy może wyglądać i czuć się jak film gwiazda."

Każdego roku Movie Meets Media organizuje trzy wydarzenia w Berlinie, Monachium i Hamburgu. Każde wydarzenie jest okazją do nawiązania kontaktu z wiodącymi gwiazdami i wschodzącymi gwiazdami branży filmowej, zarówno przed, jak i za kamerą, do nawiązania kontaktów i opracowania kolejnych wielkich pomysłów dla branży. Od warsztatów i pokazów po momenty na czerwonym dywanie, ALTERNA postrzega współpracę z wydarzeniem branżowym jako szansę i przywilej, dlatego podaruje szeroką gamę wykwintnych produktów bohaterów, zapewniając, że każdy, kto przyjdzie, będzie skąpany w luksusie.

O ALTERNIE
ALTERNA wykracza poza zwykłą pielęgnację włosów – dzięki zdrowym, zmysłowym rytuałom i formułom inspirowanym pielęgnacją skóry – przenosząc zwykłe chwile w doświadczenia samoopieki, które natychmiast przekształcają zarówno włosy, jak i zmysły. Niezależnie od tego, czy jest to salon, w którym ALTERNA umożliwia stylistom tworzenie chwil pełnych przeżyć i transformacji, czy też zabieg w domu, ALTERNA jest niezbędnym rytuałem dla osób ceniących dbałość o siebie i swobodę wyrażania siebie.
www.alternahaircare.com @alternaeurope @alternahaircare

FILOZOFIA
Zaangażowanie w piękno alternatywne jest w centrum historii ALTERNA od debiutu marki w 1997 roku. To zaangażowanie nadal inspiruje i inspiruje każdy produkt wytwarzany przez ALTERNA. Naszą podróż rozpoczęliśmy od stworzenia innowacyjnych, luksusowych produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów inspirowanych nauką o pielęgnacji skóry. Od samego początku ALTERNA była pionierem produktów formułowanych bez siarczanowych środków powierzchniowo czynnych** i ftalanów. Nasza rodzina przemyślanie opracowanych produktów słynie z wydajności bez kompromisów – produktów kosmetycznych, które zapewniają wyjątkowo luksusowe wrażenia w domu i sprawdzone rezultaty w salonie.
Dziś w dalszym ciągu definiujemy nowatorskie podejście do piękna dzięki naszej minimalistycznej filozofii rozwoju, obejmującej wysokowydajne formuły zawierające silne substancje roślinne zmieszane z wysokiej jakości niezbędnymi składnikami niezbędnymi do uzyskania doskonałych rezultatów i zapewnienia prawdziwie transformujących doświadczeń. Nasze zaangażowanie w oferowanie luksusowych, zrównoważonych produktów i wrażeń zmysłowych będzie rosło wykładniczo, w miarę jak będą one nadal wyznaczać kierunki rozwoju. ALTERNA zawsze będzie dążyć do udoskonalania swoich produktów z każdą nową generacją, umożliwiając zarówno stylistom, jak i konsumentom przekształcenie zwykłych chwil w doświadczenia samoopieki, które natychmiast przemieniają włosy i zmysły.
** Laurylosiarczan sodu / Laureth Siarczan sodu.

O HENKEL
Henkel działa globalnie, posiadając dobrze zrównoważony i zdywersyfikowany portfel. Dzięki silnym markom, innowacjom i technologiom firma zajmuje wiodącą pozycję dzięki trzem jednostkom biznesowym, zarówno w branży przemysłowej, jak i konsumenckiej. Henkel fusion Technologies jest światowym liderem na rynku klejów – we wszystkich segmentach przemysłu na całym świecie. W działach prania i pielęgnacji domu oraz pielęgnacji urody Henkel zajmuje wiodącą pozycję na wielu rynkach i kategoriach na całym świecie. Założona w 1876 roku firma Henkel może poszczycić się ponad 140 latami sukcesów. W 2017 roku Henkel odnotował sprzedaż na poziomie 22,6 miliarda dolarów amerykańskich (20 miliardów euro) i skorygowany zysk operacyjny w wysokości około 3,9 miliarda dolarów amerykańskich (3,5 miliarda euro). Łączna sprzedaż odpowiednich czołowych marek trzech jednostek biznesowych – Loctite, Schwarzkopf i Persil – wyniosła 7,2 miliarda dolarów amerykańskich (6,4 miliarda euro). Henkel zatrudnia na całym świecie ponad 53 000 osób – pełen pasji i bardzo zróżnicowany zespół, którego łączy silna kultura firmy, wspólny cel tworzenia trwałej wartości i wspólne wartości. Jako uznany lider w zakresie zrównoważonego rozwoju, Henkel zajmuje czołowe miejsca w wielu międzynarodowych indeksach i rankingach. Akcje uprzywilejowane Henkla są notowane w niemieckim indeksie giełdowym DAX. Więcej informacji można znaleźć na stronie www. henkel.com.

Najnowsze posty na forum